Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Visibility használata esetén...

Visibility használata esetén hogy oldhatnám ezt meg?

Figyelt kérdés

Van egy elemem, ami csak hover esetén jelenik meg az oldalon (visibility: hidden -> visible), viszont a mögötte lévő elem előrébb helyezkedik el az oldalon.


Tudom, hogy z-index-el lehet állítani, hogy a térben melyik elem hol helyezkedjen el, de az csak a környezetére érvényes és ezek teljesen máshol helyezkednek el az oldalon. Globálisan meglehet mondani valahogy egy position: absolute-al rendelkező elemnek, hogy ő legyen legfelül?



2020. febr. 13. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha globálisan neki adod a lehető legmagasabb z-index értéket, az nem elég?
2020. febr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom konkrétan milyen esetről van szó, de lehet, nem csak dimenzióbeli probléma lesz. Próbáld újragondolni a kiíratást, esetleg más megoldást keresni.

Én egy (asszem) hasonló problémát felugró ablaknak álcázott iframe módszerrel oldottam meg: iframe-be kiírattam a tartalmat, ami position: fixed, z-index: 2

Habár nem tudom, neked hasonló célod van-e vele.

2020. febr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hmm, ezt így nehéz elmagyarázni. Próbáltam feltölteni Codepen-re egy mintát, de ott furcsa mód jónak tűnik az egész.
2020. febr. 13. 14:47
 4/4 A kérdező kommentje:
Közben megoldódott. Túl magas z-index-et akartam rátenni, ezért nem kapott z-indexet az elem.
2020. febr. 13. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!