Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Emberek mondanátok valami jó...

Emberek mondanátok valami jó weblap készítő programot amit könnyű kezelni?

Figyelt kérdés
A Frontpage már gagyi
2010. júl. 25. 19:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
dreamviewer, csk épp minden "készítő" progi ebben a témában gagyi.
2010. júl. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
41%
Miért nem tanulod meg inkább a HTML/css alapjait?
2010. júl. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:

szarportal.hu


(gportal)

2010. júl. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha már nem tudja a frontpage kielégíteni az igényeidet, akkor érdemes lenne kitanulni ezt a mesterséget, mert minden programmal csak korlátokba ütközöl.
2010. júl. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

www.wix.com, ha tudsz kicsit angolul,nem kell html-lel szarakodni meg programokkal, és egbyől publikálhatod is.

kész flash-es sablonok vannak több száz darab de a sablonokon belül mindent cserélhetsz, szöveg, kép, keretek, színek, effektek... iszonyat jó.

2010. júl. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A wix-et szerintem meg inkább hagyd csak úgy ahogy van. Miért? Mert flashbe gyártja az oldalt, a flash nem arra való hogy honlapot készíts vele, látványos ugyan, de millió érv szól ellene. Hamár honlap SZERKESZTŐ akkor mindenképp a Dreamweaver a nyerő, de az a legbiztosabb ha elsajátítod a HTML és CSS nyelveket, és akkor már elég akár egy Notepad++ is.
2010. júl. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Koszike:)
2010. júl. 25. 22:37
 8/20 anonim ***** válasza:
Jegyzettömb + tudás :)
2010. júl. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
notepad++ + tudas, inkabb. Bar, ha _te_ tudsz komoly "projekteket" csinalni jegyzettombbe, szintaktika kiemeles es hasonlok nelkul, akkor meghajlok a tudasod elott. Nekem meg azert jo, ha tudom hogy "merre jarok" :)
2010. júl. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Oberle Gábor ***** válasza:

A Kompozer nevű progit ajánlom, több éve ezzel csinálok honlapokat, magyar nyelv is van hozzá.

Ezt az oldalt is ezzel csináltam: [link]

A Kompozer honlapja: [link]

2010. júl. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!