Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Emberek mondanátok valami jó...

Emberek mondanátok valami jó weblap készítő programot amit könnyű kezelni?

Figyelt kérdés
A Frontpage már gagyi
2010. júl. 25. 19:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
15:45: azert ugye tudod, hogy ez nem egy _jo_ weblap?
2010. júl. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Előzőnek igazat adok, ez nem éppen a legjobb referencia :)
2010. júl. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Oberle Gábor ***** válasza:
Előző kettőnek: a döntő többség visszajelzései nem támasszák alá az egyéni véleményeteket! :) Három éve indult az oldal, azóta vagy ezer fikázást kaptam (legtöbbről kiderült, hogy irigységből, illetve a konkurencia részéről), de jóval több pozitív visszajelzés jött! Szerintem a JÓ oldal az, amelyiken az adott honlap témájával kapcsolatos minden lényeges információ szerepel, illetve elérhető! Ez pedig ezen az oldalon így van! :) Mindenkinek nem lehet megfelelni, valakinek tetszik a design, valakinek nem, ez mindennel így van, nem szabad elfelejteni! ;)
2010. júl. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Kedves Oberle Gábor.


A linkelt lap, marpedig barmilyen mai szempont szerint "nem jo".

Szigoruan a html-t vizsgalva, nem a tartalmi, szolgaltatasi reszt nezve (Mert az jo, sot!)

Mar 98 korul is problemas lett volna, nemhogy most.

A <bgsound> tag hasznalataert meg kulturaltabb orszagokban nyilvanos kivegzes jar. (meg jo, hogy a ff nem ertelmezi)


Termeszetesen, nem kell foglalkoznia a velemenyemmel, en csak egy szakadt webfejleszto vagyok. :P

2010. júl. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Kedves előző! Neked csak átmosták az agyad a régimódi webfejlesztők, ezért nem tudod az ilyen újszerű, formabontó és merész megoldásokat értékelni! :)
2010. júl. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Már nem azért de privátba veszekedjetek. Én feltetem egy kérdést ti meg veszekedtek egy weboldalon. Inkább hasznos válaszokat adjatok
2010. júl. 27. 10:32
 17/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, mit szeretnél?

Gyakorolni a weblapkészítést, vagy egy weblap ötletedet megvalósítani?

2010. júl. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Kerdezo, mi nem veszekszunk, csak eltero szilusiranyzatokon vitazunk. Illetve, eltero weblap keszitesi filozofian.

Vannak akik a WYSIWYG szerkesztokre eskusznek, es vannak akik a tudas-"forraskod" alapu fejlesztesre.

Ennek a ket tabornak az ervveit utkoztetjuk, annak az erdekeben, hogy _te_ tokeletes ralatast kaphass arra, hogy mit lenne erdemes hasznalni, milyen esetben. :)

2010. júl. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Kedves Oberle Gábor!


A weboldalad 80 hibát tartalmaz.

Javítsd ki őket.

2010. júl. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Amúgy, ha a FrontPage már gagyi, akkor Microsoft Expression Web.


[link]

2010. júl. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!