Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Bemutatkozás egy webáruháznál...

Bemutatkozás egy webáruháznál - egoista szöveg beleírni minden eredményt, végzettséget?

Figyelt kérdés
Készül egy webshopom, most a rólunk részt írom épp, de elég nehéz. Nem tudom, mi számít túlzott nyomulásnak és egoizmusnak. Ha van a weboldal témájához kapcsolódóan mondjuk 15 "jópontom" azaz erre irányuló végzettségem, díjam, elért eredményem, mindet írjam bele? Ha tegyük fel, a weboldal mondjuk lovakkal foglalkozik és enyém az ország legnagyobb lovakkal foglalkozó facebook csoportja, érdemes ezt is beleírni, avgy ez túlzás?

2020. máj. 22. 13:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem ha leírja egy lovas egy lovas áruházban hogy milyen díjakat nyert mondjuk lovaglásban, az pl. igenis releváns lehet, mivel azt sejteti a vásárlóval, hogy jó minőségű cuccokat árul, nem pedig kínai szarokat, pl. ha hagoztatja hogy ő is ezeket ajánlja, vagy ő is ezt használta.


És ahogy korábban is írták, érdemes beírni a facebook csoportot, mivel azt sugalja, hogy az embereknek lesz hova fordulnia probléma esetén, és nem egy átverős oldal, az két oldal pedig reklámozni is tudja egymást.

2020. máj. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Saját termékeket fogok árulni, amiket én fejlesztettem ki. Nincs köze a lovakhoz, csak példaként hoztam fel, de maradva a lovas példánál, ha én saját magam által készített, egyedi kengyelt, nyerget meg akármit árulok, meg sajátfejlesztésű minőségi lótápot, akkor a bemutatkozásba szerintem is fontos/hasznos beleírni, hogy én magam is ezeket használom, van X lovam, és ha nyertem 5 lovas versenyen, azok eredményei is relevánsak. Továbbá ha ehhez valami lószaki akáemi végzettségemből van 5 is, azokat is célszerű lenne beleírni. Sőt, ha meleltet állatorvos is vagyok emg lóidomár vagy akármi, azt is. Nem? Viszont így felsorolhatnék 20 eredményt, végzettséget a témához kapcsolódóan, és ez a bajom, hogy kissé soknak vélem. Nem akarom, hogy azt szűrjék le az emberek, hogy csak dicsekszem, fényezem magam, de közben emg valóságos eredmények és mindegyik jó fényt vet a termékeimre. Szóval a kérédsem igazából az, hogy hol van a megbízhatóságot sugalló jópont és a dicsekvés határa. Mennyi és mi az, amit érdemes kiírni.
2020. máj. 23. 10:07
 13/17 anonim ***** válasza:
12%
Hát remélem nem potencianövelőt árulsz majd akkor. Amúgy jah ez a legócskább marketing bullshit amikor a bemutatkozásban azt írod le hogy te is ezt használod és mekkora király vagy. Kv TV shop színvonal. Nálam az ilyen egyből ecet.
2020. máj. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
13-mas.. de ha egyszer igaz? Természetesen minden bizonyítható, mindenről vannak hivatalos papírok, kitüntetések. Miért hallgatnám el?
2020. máj. 23. 12:24
 15/17 anonim ***** válasza:
88%
Azért mert sima marketing kamunak fogják gondolni és nem fognak nálad vásárolni. Hiába raksz ki egy oklevelet is azt bárki tud szerkeszteni két perc alatt. Ezért nem is érdemes vergődni vele. Nem ez lesz a mérvadó hanem az ár-érték arány.
2020. máj. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Háát, nem tudom.. bár én sem olvasom el a rólunk részt, de ha tudom valakiről, hogy nagyban benne van a dologban, profi benne, ért hozzá, akkor inkább tőle vásárolok, mint egy olyantól, akinek a világon semmi köze az adott dologhoz, csak úgy árusítja. Még akkor is, ha az utóbbinál talán valamivel olcsóbb ugyanaz a jellegű termék. (Nyilván esetemben sehol nem lesz ugyanez a termék kapható, mivel saját.)
2020. máj. 23. 12:31
 17/17 anonim ***** válasza:

#12: Ühüm, így már más a helyzet.


Javaslom, hogy nézz meg pár kézműves oldalt, ők miket írtak magukról, pl.:

[link]

[link]

[link] (itt a "csapatunk" szekció érdekesebb)


Nagyjából így néz ki egy jó bemutatkozó oldal. PallYotz szerintem az optimálisnál hosszabb; a Roastopus viszont túl rövid, én összevontam volna a "csapatunk" szekcióval a "rólunk"-at. Kapusczinerre nem tudok negatívat mondani, ők pl. tettek ki eredményeket is magukról, amiket te is szeretnél.

2020. máj. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!