Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lesz valaki önbizalomhiá...

Mitől lesz valaki önbizalomhiányos/egoista?

Figyelt kérdés
Melyiket okozza a sok bántalmazás?

2020. máj. 8. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Környezet, neveltetés.
2020. máj. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettőt okozhatja szerintem.
2020. máj. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%

Ha kisméretű a pénisze, akkor önbizalomhiányos lesz

ha nagyméretű a pénisze, akkor meg egoista

2020. máj. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3


Nekem nagyméretű, mégis önbizalomhiányos vagyok.

2020. máj. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt találtam egy ilyet, és most erről eszembe jutott ez a kérdés, hogy akár ide ez érdekes lehet.


,,A nárcisztikus szuperszülő gyereke kétféleképpen reagálhat az élete minden területén: egyrészt maga is könnyen válhat nárcisztikussá – a szülői leértékelés hatására örökösen kételkedhet magában, és emiatt felveheti a látszatmagabiztosság „köpenyét”; lehet jó modorú, de akár arrogáns is."


itt a forrás:

[link]

Még nem olvastam végig, de nekem nem tűnik annyira szuperszülőnek, tehát nekem itt kissé ironikusnak tűnik az írás, most,hogy így ránéztem. A címben is a "tökéletes" szó szerepel, de talán ironikusan, de mondom, még nem olvastam végig.

2020. máj. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!