Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek megkaphatja az és...

Szerintetek megkaphatja az és "páva gyökere" címet?

Figyelt kérdés

[link]

Minap megosztott egy videót, ahol egy feka csávó cigizik, közben pedig a csaját b@ssza egy másik feka. Én kifejeztem nemtetszésem, erre odajött 6 másik ember, és ott a facebook legalját megmutatva elkezdtek arcoskodni, és "megvédelek tesám"-ozni...

Ilyen idiótákkal van tele a facebook, de ritka hülye múltja volt ennek a csávónak... (Had ne írjam le - legyen annyi elég, hogy csoró volt, és nyalizott mindenkinek. Aztán megkapta az okostelefonját...)

[Osztálytársam volt, és csak a facebookját linkeltem, szóval NEM sértek meg semmilyen személyi jogot!!!]



2016. okt. 27. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Hááát szerintem ez nagyon sértő dolog lehet neki!

De IGEN én is kiba***ottul gyűlölöm az ilyeneket.

2016. okt. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt hiszem te ezt félreértetted. A videóban lévő srác egy cigivel a szájában, vállat vonva telibe kakálta, hogy épp a csaját basszák. (És közben még el is mondta, hogy ő a barátnője - mindezt nagy lazán)

Én pedig a videó iránti nem tetszésem fejeztem ki.

2016. okt. 27. 23:43
 3/3 anonim ***** válasza:

És mit is nem értek?

Ez egy gyökér.

2016. okt. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!