Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ingyenes wordpress-es oldalon...

Ingyenes wordpress-es oldalon is elhelyezhető saját bevételű hirdetés?

Figyelt kérdés
Jobban megéri ilyen szempontból, mint a blog.hu?

2020. máj. 25. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Igen, elhelyezhető.

Az, hogy megéri-e, az a látogatottságtól függ.

Szerintem a blog.hu oldalakat hamarabb megtalálják, mivel nem Neked kell bajlódnod a kereső optimalizálással (ill. nem csak Neked).

Szóval, ha gyorsan szeretnél bevételjez jutni, én a blog.hu-t ajánlanám.

(Saját blognál eltelhet fél év is, mire egyáltalán valaki megtalálja az oldaladat!)

2020. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%

Tökéletesen elmondta az első, az írás az egy dolog a SEO az más tészta.


Pl a blog.hu n valóban hamarabb benne leszel a google be, mint a blogspotnál, wordpessnél..


Itt a blogod címére gondolok, tök jó, megvan, megtalálható a CÍMED, DE! :D :


Írsz valamiről, mondjuk írsz egy filmkritikát, elédrakja a több éve beépült IGN, stb, nagy oldalakat, és a kutya se fog ellapozni a 34.oldalra' pl


Vagy tegyük fel hírben utaznál, itt ugyan ez a helyzet megírsz egy hírt, de elédrakja a nagy oldalakat, index, 444, origo, stb, stb..


Lehet blogolni, de először inkább viszi a pénzt.


Én a facebookon futattam fel az enyémet, reklámokkal, mert tökmindegy mit írtam hátra tett a google..


Szoval ja, a google látogatottság alapján IS rangsorol, és nem igazán segit a blog felfuttatásában h ugymondjam :D

2020. jún. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!