Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Aki megtanulja a webfejlesztés...

Aki megtanulja a webfejlesztést egy tanfolyamon, milyen lehetőségei lesznek a munkaerő piacon, ha "csak" tanúsítványt kap?

Figyelt kérdés
Volt már tapasztalata valakinek? Online, vagy offline képzés a jobb?
2020. jún. 9. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
A tudásszint a mérvadó. Szorgalommal plusz önfejlesztéssel sok mindent el lehet érni, de ezek a "tanúsítványos" oktatások elég vérszegények szoktak lenni.
2020. jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Több eltérő választ vártam volna, esetleges tapasztalatokkal. Sebaj, ez most így sikerült.
2020. jún. 9. 23:38
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

A képzésekkel kapcsolatban nincs személyes tapasztalatom, de az #1-t meg tudom erősíteni.

Interjúztattam több ilyen okj-s webfejlesztőt és az volt a benyomásom, hogy önmagában az ott megszerzett tudás az NULLA. Csak annak volt értékelhető tudása aki önszorgalomból továbbképezte magát és volt hozzá logikája.


(Persze ne értsen félre senki: aki BSc-ről jött annak is nulla volt a gyakorlati tudása, bár náluk többnyire az analitikus gondolkodás legalább megvolt.)

2020. jún. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1-es és 3-as hozzászólót is meg tudom erősíteni.


Még a BSc-hez is rengeteg otthoni gyakorlás és önszorgalom kell.

Ezt saját tapasztalatból is mondom, az alapot megadják és útmutatást de nagyrészt magadat kell fejleszteni, úgy hogy sokat programozol otthon rengeteg hobbiprojektet csinálsz és a saját tapasztalatokból nagyon sokat lehet tanulni és később kamatoztatni.


#3

véletlenül nem algoritmikus gondolkodást akartál írni?

2020. jún. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy tanúsítvánnyal nem mész semmire.

A tudással annál inkább.

A tanfolyamok többségével az a baj, hogy nem kényszerítenek rá, hogy tanulj. Nem értek egyet azzal, hogy egy-egy (akár OKJ-s) tanfolyamon ne lehetne rengeteget tanulni. Lehet. Én OKJ-n többet tanultam, mint a főiskolai rendszergazda szakirányon. Csakhogy míg főiskolán kegyetlenül büntettek, ha valaki nem tanult, addig OKJ-n se**hülyén is áttoltak mindenkit.

2020. jún. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!