Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen Java-val kapcsolatos...

Milyen Java-val kapcsolatos technológiákat érdemes elsajátítani a Core Java után, amelyek hasznomra válhatnak később a munkaerőpiacon?

Figyelt kérdés

2020. máj. 19. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg a Java-val a legkönnyebben elhelyezkedni, művel arra van a legnagyobb kereset. Válaszd azt amelyik érdekel.
2020. máj. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Sorrendben szerintem a mai munkaerőpiacon a leghasznosabb a Spring, utána a Java EE (EJB

JPA, stb.) , majd a webes technológiák, végül az Android SDK.

2020. máj. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző listájához tenném még hozzá a Spring framework/Spring bootot is. Viszont ezekben is el lehet helyezkedni, nem kötelező Android irányba elmenni.
2020. máj. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Spring-ből csak ezt a kettőt érdemes elsajátítani? Mert éppen nézegettem és láttam hogy van benne egy csillió komponens.
2021. ápr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

Amint elkezded használni, rájössz hogy rengeteg minden van pluginekkel megoldva.. Azokkal tudsz egy securityt összerakni, jpa, template enginek, és sok más is...

Az alap framework után elkerülhetetlenek ezek a pluginek

2021. jún. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!