Mi a baj ezzel?

Figyelt kérdés

Ezt a hibát irja már tegnap delután óta vacakolok ezen a francon és még mindig nem jó


[link]


[link]



2020. júl. 1. 09:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#9 nem voip hívásra gondoltam hanem chatre. ezt nem is lehet szóban. :D
2020. júl. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
az angol még konyhanyelv szinten is alig megy
2020. júl. 1. 10:24
 13/14 anonim ***** válasza:

na úgy nehéz lesz viszont. ha az informatika (és azon belül pláne a programozás) érdekel, akkor elengedhetetlen legalább alapfokon az angol. a társalgási nekem sem tökéletes (mivel nem használom, kopik a tudás) de az írott angol szöveg értelmezése nélkül nem fogod tudni ezt megtanulni.


vannak magyar anyagok hozzá (pl könyv) de egy részük elavult, másrészről pedig nem vagy előrébb: lásd a hibaüzenetet nem tudod megfejteni ha nem érted mit ír ki. pedig erre szükség van mert eleinte rengeteg üzenetet fogsz kapni, amik elég beszédesek is csak lekell fordítani.

ha pedig elakadsz, akkor a problémára ha rákeresel, 99%, hogy találsz a stackoverflow-n megoldást, mert többnyire nem csak te futsz bele ezekbe. nyilván nem szó szerint fogod megtalálni, de hasonlót ami alapján meg tudod oldani fogsz találni többnyire.


és akkor ott van még az is, hogyha valamire angolul keresel rá, akkor még több információhoz jutsz, tehát elvele meg kell tanulni "kérdezni" is a google segítségével (szintén angolul)

2020. júl. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
tudnál segiteni privátban? mert 4hibát javitottam ebben is de találtam egy olyat amire nem találok jo videot mert ami a videoba van nem olyan mint az enyém
2020. júl. 1. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!