Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mivel érdemes webshopot...

Mivel érdemes webshopot készíteni?

Figyelt kérdés

A termékek elsőkörben kb 10db majd később bővülne, de még ígyis 50 alatt maradnék.

Mivel lenne érdemes wordpressel , shopifyval , vagy akár valami itthonival pl shoprenter stb?


Ami a lehető legolcsóbban jön ki.



2020. júl. 14. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Wordpress vagy Joomla + a hozzájuk tartozó webshop plugin.

Olcsó (ingyenes - csak tárhely és domain kell) és kevés termék esetén használhatók. Hangsúlyozom: KEVÉS termék. Tehát az "50 alatt" az kevésnek számít, de pl egy 10.000 termékes webshop esetén kizárólag egyedi fejlesztést ajánlanék már (nem fejtem ki miért, mert nem érint, csak viszonyításnak írtam).

2020. júl. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A termék idővel , ha teljes gőzre tudom kapcsolni a webshopot se fogja meghaladni az 500-at, sőt még így is kitoltam nagyon a felsőhatárt.b
2020. júl. 14. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt szerintem még elbírja mindkettő. Igazából pont az ilyen kis induló webshopokhoz találták ki ezeket a megoldásokat, hogy viszonylag olcsón(ingyen) lehessen webshopot létrehozni egyéni vállalkozóknak. (pl kézműves termékek eladása stb...) Erre tökéletes.
2020. júl. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én az unas.hu-t tudom ajánlani, könnyű használni és nem is drága
2020. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!