Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha 0 informatikai előképzettsé...

Ha 0 informatikai előképzettséggel állok neki weblapfejlesztést tanulni, mennyi idő, amíg kezdő frontendes szintre eljuthatok?

Figyelt kérdés

2020. aug. 12. 21:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
61%

Aki tud angolul annak itt van egy link a scripz-kiddie-ről:

[link]

De tulajdonképpen ők olyan képzetlen emberek, akik egyáltalán nem tudnak, vagy nagyon kicsit tudnak programozni, ezért saját programot nem tud írni. Általában más emberek programjaival dicsekednek, és azokkal próbálnak hackelni. Ezek az emberek általában gyerekek.

Tipikusan ilyen emberek azok, akik többször mondják, hogy meghackellek, mint ahányszor fürdenek, de valójában, annyi tudásuk sincs, hogy egy egyszerű kódot megírjanak.

2020. aug. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#9


tényleg ennyire hihetetlenül hangzik? akkor hétfőn megyek fizuemelésért...

(ugyanis elhelyezkedni is el tudtam :D Miért ne tudtam volna?)

2020. aug. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#11


ne keverjük a fogyatékosokat a wanabeekkel és a pályaelhagyó - szakmaváltókkal.


Vannak a wanabeek, akik belefognak, de pár hónap után úgy is abbahagyják, mert rájönnek, hogy ez nem nekik való.


Vannak a pályaelhagyók, akik úgy gondolják, hogy ez a jövő, ők vagy a wanabeek sorsára jutnak, vagy kínkeserves munkával megmaradnak a piacon, és bekerülnek a folyamatos felfelé áramlásba.


Lássuk be, aki 1-2 évig meg tud maradni ezen a piacon, annak onnantól biztos a megélhetése. Nem mindenki fog 700 ezret / 1 milliót keresni, de én szerintem a 4-5 kilóval is igen jól el lehet lenni. Márpedig 3-4 év munka után ennyit meg KELL keresned, mivel akarva akratlanul annyi tapasztalatod lesz, hogy ennyi fizetésed legyen. Akár tetszik akár nem, jelenleg ez a szektor így működik.

2020. aug. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%

Egyet értek 1-essel. Le lehet pontozni, tudom, megnyugszik tőle a kis lelketek :)

Minden ember más, és igenis nem születik mindenki szuperzseninek. Márpedig, ha munka mellett kezded el, igenis kevés az egy év, hogy normálisan megtanuld. Rálátásod lezs egy hét múlva is. De valódi, értékes és piacképest tudást évek alatt szerzel. Hogy ki mennyi idő alatt teszi meg ezt a nem kis lépést, az pedig már egyénfüggő.

2020. aug. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
El kell menni dolgozni a szakmába, és a hibákból és az "öregektől" tanulni , akik néha fiatalabbak mint te. Csak így lehet. Csinálni kell
2020. aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!