Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan kell csinálni, COM-os...

Hogyan kell csinálni, COM-os oldalt?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék HU oldalt csinálni,és olyasmi olt szeretnék,mint pl. a www.napiszar.com ... kérlek segítsetek !!! nem tudom hogy kell olyan oldit csinálni,amin lehet regisztrálni,meg ilyesmi .. HELP !!!

a válaszokat előre is köszi =)


2010. aug. 6. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Pont ugyanúgy kell csinálni, ahogy egy .hu-s oldalt... Regisztrálsz egy .com-os domaint, keresel egy tárhelyet, beállíttatod a domainben a tárhely adatait, és máris van egy .com-os oldalad.

Nagy előnye, hogy a regisztrációt követően azonnal él a címed. Míg a .hu-sra heteket is várhatsz.

2010. aug. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
o.O köszi,de én csak olyan domain neves cuccokat látok,amiért fizetni is kell.. nincs ingyen? nem nagyon értem..
2010. aug. 6. 11:39
 3/8 anonim válasza:

.com, és .bármi nincs ingyen. Ingyen van például a .atw.hu meg minden ahol 2 pont van. Azt hiszem lehet valahol igényelni a neten ingyen .co.cc domaint.

De .com-ot ne akarj ingyen ,az a legdrágább....

2010. aug. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi =).. de egy linket valaki csatolna? :))
2010. aug. 6. 11:44
 5/8 anonim válasza:

[link]

Itt tudsz évenként igényelni, de sajnos nem bármit. Pl.: msn.co.cc az 100 dollár egy évre, az almaevoklub.co.cc meg ingyen van. Próbálkozz :D

2010. aug. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi ;)
2010. aug. 6. 11:57
 7/8 anonim ***** válasza:

[link] kb. 2 ezer évente a .com domain név

+ pl.

[link] - ingyen, reklámmentes tárhely

2010. aug. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
kosz ez nekem is jol jot
2011. okt. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!