Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen weboldalt csináljak?

Milyen weboldalt csináljak?

Figyelt kérdés

Készíteni akarok egy weblapot de nem tudom mijet. Ti mijen weblapokat néznétek meg szívesen?


Ha valakinek segítség kellene vagy komplett weblapot kellene készíteni az szóljon.


2010. aug. 9. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Én grafikai weblapokat nézegetek szívesen, vagy olyanokat, amik pl weboldalhoz kapcsolódó tutorialokat tartalmaznak (pl html, php, mysql, flash, java, photoshop, ilyenek, ezekből főleg angol nyelven van...) ~
2010. aug. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy ha értesz a programozáshoz, akkor csinálhatsz arról is =) de egyébként arról, amiről szeretnél ^^ pl hobbidról, kedvenc sorozatodról /színészedről /énekesedről, munkáddal kapcsolatos weblapot, vagy blogot ~ vagy tényleg amit szeretsz és érdekel, arról ^^
2010. aug. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat sokat segítettél :D
2010. aug. 9. 16:43
 4/9 anonim ***** válasza:

Ami nagyon vagy kicsit is érdekel, arról csinálj cikkeket!

Rájöttem, a kevert téma jobb, mintha valaki egy témát ragad ki - kivéve, ha arról az egyről olyan sokat tud írni, de az persze ritka.


Az én témáim (megengedem, hogy esetleg egyet-egyet "lekopizz" a témákból:) ):

[link]

2010. aug. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Készíts "ojan" weblapot ami megtanít helyesen írni.
2010. aug. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Itt a kérdezők nagy része honlapot akar csinálni de nem tudja milyet...Szerintem ha nem tudod milyet ne is kezdj neki...
2010. aug. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Arról szóljon a weblapod ami téged igazán érdekel. Ha valami olyasmiről kezdesz el cikkeket irogatni ami téged nem is érdekel akkor megunod az egészet és abba fogod hagyni. Én pl szeretem a repülést..ezért is szól az oldalam repüléssel kapcsolatos hírekkel [link]
2010. aug. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szeretnél weboldalt, de nem tudod miről szóljon? Ez azért van mert megszállottan szeretnél a weblapodból gazdag lenni. Felejtsed el! Nagyon nehéz már olyan oldalt csinálni amiből megélsz. És ha eleve nem tudod mi érdekelné az embereket, miről kéne írnod, akkor nem is érdemes belevágnod. Meg persze ilyen helyesírással nem is érdemes publikálnod, nem fognak komolyan venni.
2010. aug. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nem pénzkeresés céljából akartam weblapot készíteni.
2010. aug. 11. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!