Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Webfejlesztő tanusítvánnyal...

Webfejlesztő tanusítvánnyal felvesz a munkáltató, ha csak tanusítványom van, de viszont a tudásom megvan?

Figyelt kérdés
2020. nov. 27. 16:01
1 2
 11/13 Z válasza:
44%

Hát ja. Hasznosak az ilyen tanfolyamok, mert sokszor jobban oktatnak, mint egy rendes iskola, de a papír az kell a legtöbb helyre és nem azért mert a főnököd a papírért fizet, hanem azért, mert törvényileg is meg van határozva, hogy nem vehetnek fel reaktorfizikusnak egy 8 általánost végzett személyt, aki sokat nézte a DiscoverySciencet.


És egyébbként ezt csak azért írtam neked, hogy valami érdemit is mondjak, de a fő oka az volt, hogy elmondjam 4esnek, hogy pár éve elfogadták a 'deviszont'-ot arra hivatkozva, hogy költők és írók is használták. Még a suliban olvasta fel a tanárom az az évi nyelvi változásokat. Többek között akkor vezették be az 'ímél' és a 'cigánygyerek' szavakat hivatalosan, hogy így kell leírni. Tök gáz. Volt osztálytarsam is panaszkodott, hogy ezek után ezzel sem tud belekötni másokba.


Na de amúgy egyik ismerősöm is hasonló tanfolyamon tanulta meg rendesen a programozást, a suli után, mert természetesen a végzettség az kell. Nekünk meg most van ilyen training360 képzés windows szerverekre meg ilyenekre, amiről ugyan úgy kapunk tanusítványt, de nekünk ez azért kell, mert lesz egy új rendszer a cégnél és műszerészekként kell egy kicsit konyítanunk ehez is. Ez pl egy céges előírás. De ezzel a papírral nem mehetünk el informatikusnak.

Remélem tudtam segíteni.

2020. dec. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Tőlem soha sehol nem kértek semmi papírt. Azt kérdezték, mihez értek. (informatikus vagyok 15 éve)
2020. dec. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
11-es hasznos válaszát köszönöm szépen.
2020. dec. 5. 03:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!