Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Google analytics: szűk körnek...

Google analytics: szűk körnek írok blogot. Ha tudom, hogy mondjuk Kecskeméten csak egy ismerősöm van, aki olvas, akkor meg tudom nézni, hogy melyik bejegyzeseimet olvasta el? (WordPress)

Figyelt kérdés
2021. febr. 20. 19:16
 1/4 Argloss ***** válasza:
100%

A viselkedés menüpontban láthatsz oldalakra lebontott statisztikákat, viszont a helymeghatározás az inkább csak tájékoztató jellegű.

Jelenleg engem egy másik városban mutat, de ha átkapcsolnék mobilnetre, akkor az ország másik felében lennék, szóval inkább azt mondanám, hogy nem lehet.

2021. febr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Argloss ***** válasza:
100%
Ha regisztrációhoz kötöd az olvasást, akkor nagyobb eséllyel kapsz pontos adatot róla, hogy miket olvasott, de még akkor is ott a lehetőség rá, hogy más is használja a fiókot.
2021. febr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kár, pedig jó lett volna.

És oldalon töltött időt is mutat esetleg? Mert azért nem mindegy, hogy csak kattintott vagy végig is olvasta.

2021. febr. 20. 19:59
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#3

Mutat, persze.

2021. febr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!