Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha egy - ugyanazon anyaghoz...

Ha egy - ugyanazon anyaghoz tartozó - PDF oldal a többivel összefűzve más szövegezési betűméretben jelenítődik meg a többihez képest, hogyan lehet azt az egy oldalt a többi oldal eredeti (betű)méretéhez hozzáigazítani, kicsinyíteni?

Figyelt kérdés

#szerkesztés #oldal igazítás #méretigazítás
2021. júl. 30. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha az eredetit módosítod és újragenerálod a pdf-et. Vagy ha nincs meg, akkor egy pdf szerkesztővel megpróbálhatod átalakítani, de abba beleőszülsz, mert soronként kell, meg át se fog tördelődni.
2021. júl. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor erre nincs igazi megoldás?
2021. okt. 18. 00:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Ahogy írta az "igazi megoldás" valamilyen pdf szerkesztő lenne, de sokkal macerásabb azzal szórakozni, mint az eredetit gyors javítani és újragenerálni.

A legtöbb pdf-ben enter van a sorok végén, ergo egyesével javítgatni kell azokat is, beleőszülsz a végére Xd

2023. febr. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De hol találok ingyenes PDF szerkesztőt?
2023. febr. 9. 09:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Úgy gondoltam, hogy az interneten. Én név szerint nem ismerek, mert nem használok ilyet, csak tudom, hogy létezik és működik.

Beírod, hogy "free pdf editor" vagy valami hasonló és keresel egy szimpatikusat (megbízható oldalról persze).

2023. febr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
2023. febr. 9. 12:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Próbáld ki ezt:

[link]

2023. febr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7

Letölthető? Nem töltök le vele vírust esetleg? Használati leírást hol találok?

Köszi.

2023. febr. 18. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!