Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Nem tudok belépni a phpmyadmin...

Nem tudok belépni a phpmyadmin felületére a tárhelyemről. Miért?

Figyelt kérdés

Ha a phpmyadmint a számítógépről nyitom meg, localhost....

és beírom a felhasználónevet és a jelszót, akkor simán belép. Ezután feltöltöttem a tárhelyemre a phpmyadmint és úgy próbáltam belépni. Beírtam a felhasználónevet és a jelszót és ezt írta ki: #1045 - Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES)

Ez mi és miért írja ki? Ugyanazt a f.nevet és jelszót használtam mintha a számítógépről nyitnám meg.


2010. aug. 31. 04:29
 1/3 anonim ***** válasza:
ird a felhasználónevet, jelszót ami a szerveren lévő adatbázishoz kell.
2010. aug. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel a tárhelyek nagy részén van alapból phpmyadmin, így tökéletesen felesleges volt feltöltened a sajátod. Elég lenne megnyitni azt, amit a tárhelyszolgáltató ad. Ha pedig nincs phpmyadmin gyárilag, akkor adatbázisod sincs, vagyis ismét felesleges volt feltölteni.
2010. aug. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szóval tárhelyen, fizetős tárhelyen root felhasználóval akarsz belépni? az gyönyörű :)
2010. aug. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!