Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Jó webtárhely szolgáltató...

Jó webtárhely szolgáltató 2021-ben?

Figyelt kérdés
Kb 4-5 wordpress és 2-3 egyedi fejlesztésű (PHP), kisforgalmú személyes oldalt szeretnék tárolni rajta. Melyiket ajánlod SZEMÉLYES TAPASZTALAT ALAPJÁN: hostinger, tarhely.eu, mást esetleg?

2021. okt. 4. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia, Én tárhely.eu-n vagyok egy jó pár éve, de mostanában váltáson töröm a felyem. Valamiért nagyon lassu lett szinte minden weboldalam. Sok pénzt kiadtam már , hogy gyorsítsanak rajta, ha esetleg én hibáztam, de nincs eredmény. Persze ez kivűlről nem látszik az oldalak elég gyorsak, de az admin haldoklik sokszor. Nagyon nehéz bármit is szerkeszteni hosszú másodpercekig tart mire betölt egy egy oldal admin felület. Vagy amikor frissítek valami tartalmat akkor is hosszú idejig teker csak. Szóval nem jó.


A tárhely.eu -nál azt mondták, hogy minden weboldal már SSD-n van, ehhez képest nagyon gáz.


Én is most keresek másik szolgáltatót, bár a mostani évet még kifizetem, mert sokáig tart majd az áthurcolkodás.


Az egyetlen pozitívum, hogy havi 50 000 e-mail küldés benne van a csomagban.


Nekem a full csomagom van 20 GB, közel évi 30 000 Ft nem sok érte, de tegnap például kiküldtem 2700 levelet és belefutottam olyanba, hogy elértem az erőforrás határát ezért nem elérhető az oldal. Szóval lehet szépeket mondani, meg extra erőforrásról beszélni, de mostanság már nem igazán javaslom a tárhely.eu szolgáltatót.

2021. okt. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi az infót! Más szolgáltatókról van esetleg infód? cweb, rackforest, …?
2021. okt. 5. 06:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Servergarden.hu, nem a legolcsóbb, de gyors és atomstabil. A support is szuper.
2021. okt. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Szó szerint többszáz tárhelyszolgáltató van.

Sok tárhelyszolgáltató elköveti azt a hibát, hogy kevés erőforrást állít be (kicsi a tárhelyeknél engedélyezett RAM, processzor és I/O). Más tárhelyszolgáltató külföldi szervereket használ, mert így olcsóbb az üzemeltetés (persze ezt nem tüntetik fel az oldalukon, sőt Magyar székhelyük van). A vicc, hogy mivel viszonteladók, ha közvetlenül a külföldi szolgáltatótól vesszük meg, sokkal kevesebbet kell fizetni (ugyanazért a szolgáltatásért). A leírásuk alapján az övék a legjobb elérhető fizetős webszerver szolgáltatás, a valóságban viszont bármelyik Magyar ingyenes tárhely gyorsabb, mint amit tőlük pénzért vehetünk. A "legjobb webszerver" válaszideje mintegy 10X rosszabb, a sávszélessége pedig 2-3-szor lassabb, mint a hazai ingyenes tárhelyek. Ellenreklámot nem fogok nekik csinálni, pedig megérdemelnék. Csak a jó szolgáltatókat írom le.


[link] - tényleg profi, a nagyobb csomagokhoz nagyobb RAM és CPU is jár, ezért a nagyobb csomagokon még egy forgalmas és sok termékes webáruház is gyors lesz.


[link] - szintén egy kiváló tárhely, gyors ügyfélszolgálattal.


[link] - minden igényhez biztosítanak csomagokat, a legkisebb weboldalaktól a legnagyobbakig.


[link] - ingyenes és fizetős tárhelyük is van. Az ingyenes tárhely tökéletes kisebb bemutatkozó oldalakhoz (és jobb, mint sok fizetős szolgáltatás). Az SSD tárhelyük egy arany középút, ez elég jó árban van. A Cloud tárhelyük pedig forgalmasabb weboldalakhoz és webáruházakhoz kiváló.


[link] - a cPanel tárhelyüket ajánlom, évek óta használom és olcsó meg hibamentes.


[link] - az eddigi tudomásom szerint ez a legolcsóbb hazai webtárhely. Már évente 249 Ft-ért lehet venni tőlük tárhelyet. A kedvező ár ellenére nem rosszabb, mint a drágább szolgáltatások.

2021. okt. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

igen kérdezô... cweb! árban sincsenek elszállva és korrektek.. elérhetőek..

Válaszd az nvme ssdt!

2021. okt. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Nekem egy problémám van velük, hogy a szerverük Londonban található. Még nagyobb probléma, hogy ezt sehol nem írják az oldalukon, pedig egy korrekt szolgáltató feltűntetné!


Minél messzebb van egy felhasználó egy szervertől, annál lassabban éri el, és annál rosszabb lesz a válaszidő (PING). Ez különösen FTP-n szembetűnő, de a weboldal betöltési idején is érezhető. A Budapest-London távolság kb. 1500 Km, ami már érzékelhető sebességcsökkentést okoz.

2021. okt. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én tudok adni jobbat mint ezek :) Nekem se voltak jók a haza webhosting cégek, készítettem magamnak kb. 8 éve. Számlát is tudok adni, írj privát üzenetet.
2021. okt. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7-es: de te is valamelyik hosting cégnél tartod a szerveredet gondolom...
2021. okt. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki segítségét. Egyelöre a MikroVPS-nek szavaztam bizalmat.
2021. nov. 1. 21:34
 10/11 anonim ***** válasza:
jól tetted, kb. csak feketelistás ipcímet fogsz kapni tőlük és ha vered a nyálad rádcsapják az ajtót... de valószínű jóvanazúgy neked
2021. nov. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!