Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A support ticket rendszerek...

A support ticket rendszerek tudnak egyszerre több e-mailt is kezelni?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy elérhetőek olyan szolgáltatások mint a Jira, Freshdesk, Zendesk és a többi. Viszont szerintetek az megoldható, hogy a honlap különböző részein email formokat helyezek el, mindegyikben más-és más cél e-mail fiókot megadva (például eladas@enhonlapom.hu , elofizetetesprobléme@enhonlapom.hu , reklamacio@enhonlapom.hu stb.) de mindegyik össze lenne kötve a ticket rendszerrel és a ticket rendszeren belül összesítve látnám az e-maileket amik az e-mail formjaimba érkeznek. Elnézést, ha kicsit zavaros volt a kérdésem, remélem érhetően fogalmaztam azért. Ti hogy oldanátok ezt meg? Muszáj elszeparálnom az e-maileket, mert más és más csoportoknak szólnak a honlapon belül.

#wordpress weboldal készítés #ügyfélszolgálati rendszer #email ticket system #webmail email kreálás #webmail email ticket system #informative 2021
2021. dec. 1. 18:13
 1/1 anonim ***** válasza:

És persze a WP -ben használt tiket rendszereddel... :D

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__weblapkeszi..


A formok feldolgozásakor, mikor kiküldi a levelet, rögzíted a tieket rendszer adatbázisába is.

DE! Ha megfordítjuk és emailek kerülnének a tiket rendszerbe, mert akár oda is írhatnak, pl. választ, ha már emailben is küldöd, akkor azt is figyelni - elemezni kellene.


Én alapból nem emailbe raknám a kommunikációt, max értesítés hogy új ticket...


De használj egy kész szolgáltatást, és ne magad próbáld össze rakosgatni WP modulokból, mert az csak káosz lesz a köbön.

2021. dec. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!