Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Online tárhely előfizetés nélkül?

ByRoT kérdése:

Online tárhely előfizetés nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan kérdésem lenne, hogy létezik-e olyan tárhely amire nem előfizetni kell, hanem 1x kell megvenni egy bővítést?

Felhőtárhelynél találtam hasonlókat pl:pCloud ahol van ilyen lifetime opció, de nagyon mást nem találtam.

Legideálisabb az lenne, ha regelnék egy domaint, és ahhoz tudnék venni tárhelyet, ha betelik veszek még hozzá.

Nem tudom van-e ilyen, esetleg akinek van ötlete vagy valamiféle alternatívája szívesen venném az ötleteket!


Előre is köszi!



#tárhely #felhőtárhely #Előfizetés nélküli tárhely #Élethosszig tartó tárhely
2022. márc. 3. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Drága lenne így nem hiszem hogy lelsz vagy nem fog kelleni
2022. márc. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ hogy mit akarsz tárolni és mennyire tolerálják ezt a szolgáltatók. Szerzői jogvédett tartalom esetén kifizetődőbb egy NAS-t beállítani. A sok terás HDD ár/érték arányban a legjobb, és mivel nálad van otthon tárolva, attól sem kell tartanod hogy kitiltanak a tárhelyről. Az eszköz a jellegénél fogva pedig egy hálózaton lévő tároló, tehát távolról is elérheted a tartalmát, ha meg akarsz nézni valamit.
2022. márc. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ezt max úgy tudod, ha otthon van a géped


azért nem éri meg olyan szolgáltatást örökre adni amivel neki is van költsége


szerintem a google drive is évente vagy X időnként kér érte pénzt, bár ott ingyen van 15GB, viszont nincs korlátlan letöltés

2022. márc. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Létezik, de nem túl jók a tapasztalatok.

Ez a címe: [link]

A röhej, hogy amikor ezt a választ írtam, még a szolgáltató oldala is elég nehezen töltött be, kb. a kapott szolgáltatás minősége is ilyen. Rengeteg negatív vélemény van róluk, érdemes utána olvasni rendelés előtt. A 3Gb-os csomag 79,95 dollár, ez kb. 25.000 Ft. Drága és rossz, nem ajánlom.

Sajnos gazdaságosan nem is lehet kihozni egy örökös tárhelyet, mivel a szerverek fenntartása folyamatos költségekkel jár (villany + internet). Viszont rengeteg olcsó tárhely van, ami a kedvező ár ellenére minőségi szolgáltatást nyújt.


Ajánlok egy olcsó jót: [link]

Náluk a 3Gb-os csomag 2999 Ft/év, azaz 25.000 Ft-ért 8 évre elő tudsz fizetni (és ez lehetséges is, mármint több évre előre befizetni). A VPS4you-ról csupa pozitív vélemény olvasható az interneten, én is használom, és kiváló szolgáltatást nyújt kedvező áron. Ezzel nem lesz problémád, és nagyon kedvezőek az áraik.

2022. márc. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat, rendesek vagytok!

Válaszaitok megerősített abba, hogy ezt kb hanyagolom.

Igazából nem nagy dologról van szó, rajongói fordítások tárolására akarom használni (pdf-ek) illetve képregények rajongói fordítása ami számba jöhet még (jpg-k).

Szerintem elég lesz a google drive (15 giga ingyen) meg a MEGA kombó (asszem 50 giga)


Köszi még1x! :)

2022. márc. 4. 06:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Most komolyan... Nincs 3500 forintod egy ÉVRE???

[link]

2022. márc. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!