Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A Tarhely.eu mennyire megbízha...

A Tarhely.eu mennyire megbízható és biztonságos oldal?

Figyelt kérdés
Mennyire megbízható és biztonságos domain vásárláshoz és tarhelyvásárláshoz?

2022. máj. 4. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legjobbak!

Voltam kicsit olcsóbb magyar szolgáltatónál.. ég és föld a kettő.

2022. máj. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Teljesen megbízható, és biztonságos. Nyugodtan használható!

2022. máj. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy a következő értelmetlen kérdés lesz, de esetleg tárhelyet és domaint lehet ezen az odalon venni? Vagy ha veszek domaint, de tárhelyet nem akkor tudom használni a WordPresst?
2022. máj. 4. 22:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Kezdeném a tárhely.eu-val. évek óta van egy 15+5GB csomagom náluk, nem olcsó de nem emlékszem, hogy lett volna nagy leállásom, pedig hírlevelet is használok. Ezért jó a 30000 levél küldési kvóta amit ráadásul nem korlátoznak le óránként akár 1000 levél is kimehet. Ok tudom ez nem sok egy komoly 5-10000 fős listához, de mégis jobb mint a többi ahol max. óránként 1-200 levél mehet ki és az is megakasztja a szervert.


Kb. egy éve előfizettem náluk NGinx viszonteladói tárhelyre is az valamivel még gyorsabb is.


Szóval én eddig elégedett vagyok velük.


A WordPress-hez egyébként nem kell se domain se tárhely, felteheted saját gépen lokális szerverre is pl. XAMPP. Az más kérdés, hogy akkor csak te nézegetheted az oldalt.


Ha publikus oldalt szeretnél akkor domain is és tárhely is kell. Mondjuk csak domainnal is elmenne a dolog a saját szerveredről, de egyrészt a net szolgáltatód egy bizonyos terhelés felett biztosan bele szólna. Meg nem is igazán menne, mert a lakossági internet nem erre a célra szolgál. Szóval inkább tárhely szolgáltató, ott van akkora sávszélesség, hogy egyszerre akár 2-300 vagy 1000 látogató is lekérje a weboldalad.


A másik lehetőség ha bérelsz szervert, ez lehet megosztott (több felhasználó osztozik a gépen) vagy egyedi (dedikált) szerver ebben az esetben csak te használod a gépet, és lehet akár a saját géped is elhelyezni. Csak pénz kérdése.


Viszont a domaint és a tárhelyet nem feltétlen kell egy szolgáltatónál venni. Én a domaineket a Forpsi.hu oldalon regisztrálom és a tárhely.eu a tárhely szolgáltató.

2022. máj. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzá szólásokat! Ki lettem segítve. :D☺️
2022. máj. 5. 09:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha még nem rendeltél, egy 5%-os kupon kódot is tudok adni:


KUPON9701E5075



Szívesen :)

2022. máj. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
52%
Bocs és valódi ügyfél vagyok :) Több informatikus kollégától hallottam, hogy ha probléma van (ami előfordul), akkor össze-vissza kamuznak, rádhárítanak mindent, félrebeszélnek. Hittem a csilli-villi honlapnak, ott vettem tárhelyet. Néhány hónap múlva napokig nem működtek a honlapjaim és folyamatosan össze-vissza beszéltek valóban, majd felajánlották, hogy nagyobb csomagért valószínűleg minden rendbe jön. Vettem egy nagyobb csomagot, ezután az összes oldalam belassult. Egyszerre. Mind. Nem az ő hibájuk természetesen. Még 2 hónap és lejár a tárhelyem. Soha többet.
nov. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!