Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weboldalt hol/hogyan érdemes...

Weboldalt hol/hogyan érdemes fejleszteni?

Figyelt kérdés

Eddig úgy csináltam (mint ahogy suliban is) hogy Notepad++-ban szerkesztjük a kódot, böngészőhöz társítjuk a HTML fájlt és úgy fejlesztünk hogy szerkesztés közben a fájlt egyfolytában menteni a böngészőben meg F5-tel állandóan frissíteni hogy látszódjon a változás. Viszont néha elég problémás mert a böngésző gyorsítótárazza az adatokat és néha nem a legújabb CSS-t tartalmazza. Ilyenkor jön a macera, gyorsítótár törlés. Meg a böngészőnek a reszponzív (mobil) nézete gyakran nem jó. Microsoft Edge a böngésző.


Ki mit ajánl, hogyan és milyen felületen érdemes weboldalt fejleszteni? Vagy ez így jó csak másik böngészővel?



2022. júl. 23. 11:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%

Ez a dedós szint.

VS Code, Hot Reload pl egy modern módszer.

2022. júl. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Vs code, live server extension, jobb klikk a html-re, reveal in explorer
2022. júl. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Atom ingyenes program.
2022. júl. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%

De van több fajta amugy: Sublime text, Cooffecup, Visual Code, Bracket és lehetne sorolni. Amelyik szimpatikusabb. A cooffecup-nál amikor én használtam bizonyos dolgokat nem tudott. Ezért váltanom kellett.


A nem ingyenesek közül a DreamWeaver ami szerintem nagyon jó.

2022. júl. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
3-as, 4-es vagyok.
2022. júl. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi, amúgy még nem néztem meg őket és nem is ismerem, de olyan kellene amivel PHP-t illetve adatbázist is lehetne.
2022. júl. 23. 12:45
 7/17 anonim ***** válasza:

#6: Ahhoz már webszerver kell.

Ha már Notepad++-t emlegetsz, akkor gyaníthatólag Windowst használsz, ahhoz alkalmasint ott a Xampp:

[link]

2022. júl. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#7 Wampot használok jelenleg, nem tudom hogy az is jó-e hozzá.
2022. júl. 23. 13:24
 9/17 anonim ***** válasza:

#8: Persze, a Wampserver:

[link]

is jó.

2022. júl. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
VS Code-t kipróbáltam, hát lényegében ez sem különb mint az én módszerem, ugyanúgy a böngészőben futtatja le.
2022. júl. 25. 09:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!