Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Programozó, aki készít nekem...

Programozó, aki készít nekem egy webshopot?

Figyelt kérdés
Tud valaki javasolni egy megbízható, korrekt módon dolgozó programozót, aki nem használja ki az embert, és elkészít nekem egy átlagos, jól működő, mai elvárásoknak megfelelő tudású webshopot? Nem kell fullextrás, de azért számos alapvető, vagy esetleg ekvésbé alapvető, mai modern webshopoknak megfelelő funkciót tudnia kellene. Már van egy webáruházam, de keretrendszeres, nem a legjobb, szeretnék profibbra váltani, több lehetőséggel.
2022. aug. 23. 19:13
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
90%
Mennyi ido alatt szukseges kesz lennie a weboldalnak?
2022. aug. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
90%
Én szoktam vállalni ilyet, de egyedül mondjuk sok idő lesz.
2022. aug. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Nem sürget annyira az idő, de azért nyilván nem akarom a végtelenségig húzni. Nem tudom, mennyi időbe telik elkészíteni. Nyilván ha eljutunk odáig, elmondanám, pontosan mit szeretnék, és kérnék ár- és időajánlatot is.
2022. aug. 24. 08:45
 4/34 anonim ***** válasza:
73%
Meddig kéne eljutni, hogy az igényeidet leírd?!
2022. aug. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell aggódni, ebből nem lesz egyedi weboldal, úgysem tudja kifizetni.
2022. aug. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
67%

Az van hogy egy webshop melós, építő kövekből összepakolni gyorsabb, sokkal, de üzemeltetni is kell. Szóval nem lehet elfelejteni és annyi.

Nem tudom mennyi az erre szánt összeg, és mekkora forgalom, de érdemesebb egy webshop szolgáltatóval is próbát tenni pl [link]

Készen van. Design -t kell kiválasztani, feltölteni adattal, és használni. Bele van integrálva a fizetési mód is azzal sem kell kecsölnie a fejlesztőnek. Csak használatba kell venni és ennyi. Ja meg havonta fizetni a fenntartásért.


Fejlesztőként tudom mennyi meló egy ilyen. Csináltam egyet ismerősöknek full ingyen. Ahogy nőtt a forgalom nőttek a gondok, és az igények. Nem tudtam lépést tartani vele. Ingyen lévén ez sok időt vett igénybe és azt éreztem hogy ha x -et fizetnének se érné meg. Már az ismerős mondta hogy fizet érte ennyit annyit. Javasoltam neki ezeket a szolgáltatókat. Mindent is tudnak élből.

Hosszú távon drágább és elveszted a személyes kontaktot, de azonnal mindent is tud, jóval kisebb anyagi beruházás, folyamatosan tudod mennyibe fog kerülni. google hirdetésekben is jóval jobb mint egy közép haladó ember aki ezzel foglalkozik, egyből tudja facséra is tolni. Horror pénzből csinálnák meg kezdetnek ha sajátot akarsz. Ja és az üzemeltetést is megoldják helyetted, biztonsági mentések, felügyelet. Egy szolgáltatás amiért fizetsz.

Ha én webshop -ot akarnék tuti nem csináltatnék, mert egy kicsi kezdő oldalnak ez tökéletes. Egy országos méretű jól ismert esetében érdemes sajáttal dolgozni, de kicsiben...


Ismerősömék már ebből élnek annyira kinőtték magukat, és alkalmazottaik is vannak. Webáruházat még bőven nem nőtték ki.

2022. aug. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

#4 Nem szeretném itt nyilvánosan leírni, természetesen ha kapcsolatba lépek egy webfejelsztővel, programozóval, vele átbeszélünk mindent, ennek fényében tud árajánlatot adni, illetve eldönteni ő is, hogy egyáltalán vállalná-e.


Értelemszerűen olyan embert keresek, akivel szerződést kötünk, és a jövőben is rendelkezésemre áll, ha hiba lép fel stb. egy adott óradíj ellenében, nem pedig eltűnik ha kész, és többé nem is hallunk egymásról. Nem egy héba-hóba webopldalt is készítgető, hobbi szinten ezzel foglalkozó akárkit keresek, hanem egy telejs munkaidőben webfejlesztésel foglalkozó, megbízható személyt vagy céget.


Mint írtam, egy működő webshopról van szó. Eddig kétféle keretrendszeres megoldás is volt, nem kevés összegekért, ám egyik sem nevezhető tökéletesnek, van egy-két apróság, amik nem oldhatók meg az ilyen modulkra épült rendszerekkel.


Tisztában vagyok azzal, mennyibe kerülnek a programozott oldalak.

2022. aug. 24. 13:21
 8/34 anonim ***** válasza:
67%

Nem kell nyilvánosan leírni mindent. Leírtam felületesen mik az előnyei és hátrányai egy ilyen fullos szolgáltatásnak. Meg egy példát mit javaslok.

(Mert hogy egy bézikről szeretnél modern elvárásoknak megfelelőt használni. Te kérdezted. Igaz konkrét embert vagy céget csak.)


Majd eldöntöd, csak akartam tágítani a látókörödet, hogy bézik fejlesztés árához képes aprópénzért elműködik egy FULLOS modern webshop karbantartással egy ideig. Ezért ajánlottam a figyelmedbe ha most úgy is váltani akarsz.

Nem egyszeri költségekről beszélek és nem csak alkalmi extra költségekről.

2022. aug. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
67%

Szia!


Ha már van, akkor mérlegelni kell érdemes -e belefektetni!?

Gondolom most egy WP+Woo -s, ami elég lomha tud lenni.


Én még WebShop mellé egy Mobil App -ot is javasolnék!

Miért!? Push üzenetekben tudod tájékoztatni a vevőt.

És ezt az üzenetet marketingre is felhasználhatod.

Illetve ha letölti, telepíti mindig ott a készülékén.


Viszont nagyon szerencsétlen időt választottál.

Az előző évhez képest már +80% -al lehet számolni.

pl. mi is most emeltünk árakat, idén már 3×. :-(

(Infláció, Adók, Rezsi, KATA kivezetése...)

2022. aug. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
9%
Ne viccelj, ehhez nem kell programozó tudás. Megnyugtatlak, hogy az informatikus is csak annyit csinál, hogy felhúz egy webshop cms-t, beállítja, aztán elkér érte százezret, majd havi 10 ezret karbantartás címszóval, holott jó eséllyel fél évente egyszer lefuttat egy update-t, aztán annyi dolga van vele... Csak hogy beláss a kulisszák mögé is kicsit. Sajnos nem tudsz mit tenni, ez az iparág a lehúzásról szól.
2022. aug. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!