Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Az Év tablója szerű oldal...

Az Év tablója szerű oldal mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés

Amit tudnia kell az 3 rész.

1. Egy felület ahol feltöltöd a tablót meg név, cím, stb.

2. Admin felület amin jóváhagyom

3. Szavazás azaz egy felület ahol kiválasztja valaki melyikre szavaz és szavaz. Amit kérnék, hogy a szavazás 1 IP-ről csak 1x lehessen.


Erre várnék ajánlatokat.


2022. okt. 11. 18:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]


Csupán néhány találat a google-ből, ahol _kérhetsz_ ajánlatot.

2022. okt. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én abban bízom hogy van itt egy lelkes kezdő aki látja hogy azért ez bőven egyszerű és ír. De nagyon hálás vagyok és köszönöm a segítőszándékod :)
2022. okt. 11. 18:19
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Ja, hogy te is az a fajta vagy, hogy tegnapra kéne a termék, gombokért. Sok sikert...
2022. okt. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
49%
3-as te meg az a fajta aki csak beszólni jár ide nem segíteni? Normálisan leírta mit gondol és hogyan és te meg beszólsz neki mert nem azt teszi amit te mondtál. Szerintem normális a kérdező hangneme és mindene. HA kap ajánlatot kap, ha nem akkor nem. De a beszólogatás és a minősítgetés (mert ezt tetted) miben viszi előre a dolgot? Ráadásul ok nélkül...
2022. okt. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy így látsz, de nem írtam semmi olyat ami miatt ezt írd. De szíved joga így gondolni. Azért remélem lesz aki segít is majd, mint az 1. kommentelő is próbálta.
2022. okt. 11. 19:43
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

Néhány 500eFt-1 Mft +ÁFA kb. Az egyebektől (pl. grafikai dízájn bonyolultságától függően).


És nem kérek kioktatást, ma egy kőműves is elkér 80 - 100 eFt-ot egy napért.

2022. okt. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
24%

500.000 Ft :D Hallod ennyiért nekem egy komplett hírportált csináltak meg.

Nyereményjáték, hírlevél, hírek, szerkesztők, jóváhagyás, admin, kereső, keresőoptimalizálás, stb.


Amit a kérdező kér kb kész modulokkal is megoldható kis kereséssel a neten.

Kőműves 80-ért naponta :D Hallod azért a szomszéd építkezésen lévő cigány kőműveseknek majd szólok mert ők napi 8 ezerért dolgoznak a szomszédomnak és a héten végeznek úgy is. :D Nem kötekedni akarok de szerintem valaki nagyon eltévedt itt :D Ha úgy lenne ahogy te mondod akkor 1,6 millát vinne haza 20 nap alatt egy kőműves. Nincs így...


És tudom nem kértél kioktatást, de elgondolkoztat hogy miért van hogy téged ezek szerint mindenhol mindenki kioktat. Talán mert amit írsz nem valós :D

2022. okt. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%

Valós amit írt.

Ha nem wp-vel vanegoldva hanem egy eg, edi cms-el egy cégnél akkor tényleg lehet akár 1m is.

Akkor profi lesz.


Ha szólsz egy kedőnek, vagy szabadúszónak akkor is minimum a 600-700k

2022. okt. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nekem ez csak ötlet. Nem a legprofibb, legmodernebb kell. Csak egy poén ötlet… tehát a legolcsóbb ami kell ;)
2022. okt. 13. 10:04
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
A legolcsóbb megcsinálni magadnak, hisz úgyis egyszerű.
2022. okt. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!