Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Egy ilyen oldal elkészítése,...

Egy ilyen oldal elkészítése, üzemeltetése kb mennyibe van?

Figyelt kérdés

Személyi edzőként dolgozom, nem vagyok ebben a témában otthon, de tervezek én is egy ilyen oldalt létrehozni.


[link]



2019. jan. 3. 17:47
 1/5 anonim válasza:

Ez egy WordPress motorral készült honlap, Divi sablonnal.

Eltérő, hogy ki mennyiért készít el egy honlapot, 50-100 ezerért reális. Én nem fizetek ilyesmiért, megtanultam magamtól, nem egy nagy dolog.

A WordPress maga ingyenes, ez egy honlapmotor, amit fel kell telepíteni egy tárhelyre, és a segítségével meg lehet szerkeszteni a honlapot.

Különféle sablonok, megjelenések közül lehet választani. A Divi, amit a belinkelt honlapon látsz, fizetős. Nem tudom, pontosan mennyibe kerülhet, talán 20 ezer körül. Ezt a honlapkészítő ember vagy belekalkulálja az árba, vagy kifizetteti veled, vagy lebeszél róla és másik sablont fog használni, vagy van már megvásárolt példánya és ezért nem kell újra megvenni.

Amit még fizetni kell:

- domainnév (www.valami.hu, kb. 2000 Ft/év)

- tárhely (változó, de kb. 2-3 ezer/év áron már lehet kapni, egy ilyen honlaphoz bőven elég)

2019. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Derwer ***** válasza:

Nézd meg esetleg a wezzpage.hu oldalt.

Online weblap szerkesztő, és egyben tud mindent adni. (Évi kb 35000Ft-tól)

2019. jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amennyibe a szolgáltatás kerül.

Inkább tanuld meg a wp-t, nem nehéz és nem feltétlen kell mélyen a kódolást tudnod.

2019. jan. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez egy Wordpress weboldal, Divi-vel készült. Nálam egy ilyen oldal olyan 45-50 ezer Ft körül van. De akár te is meg tudod csinálni kis tanulással.
2019. jan. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem "mennyibe van", hanem "mennyibe kerül". Így helyes.
2019. febr. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!