Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan javítható az 500-as hiba?

Hogyan javítható az 500-as hiba?

Figyelt kérdés

Adott egy PHP kód, amit nemrég írtam. Localhoston (XAMPP) kiválóan működik, szerveren viszont 500-as hibát kapok. Próbáltam hostingnál és Microsoft IIS rendszerben is, mindkettőnél előjött a probléma.



$asd = DateTime::createFromFormat("H:i", $asd);

$asd->modify("-57 minutes");


Odáig jutottam, hogy az 500-as hibát ez a két sor okozza. Emellett viszont a 'file("");' lekérés sem működik a localhosttal ellenben.


Mit lehet tenni ilyenkor? Egy fontos projektről van szó.



2023. jan. 14. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi az $asd?
2023. jan. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egy változó neve. Jelenesetben lényegtelen, csak beütöttem valamit.
2023. jan. 14. 17:47
 3/11 anonim ***** válasza:
A megnyitandó fájlhoz van hozzáférése a webszervernek? Általában ezek saját userrel futnak, szóval ha a tied a fájl, akkor a webszerver usernek valszeg nincs rá engedélye
2023. jan. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Hogy lenne már lényegtelen?!?
2023. jan. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3 - Köszönöm, ellenőrizni fogom.

#4 - Teljesen lényegtelen, mi a változó neve, hiszen nem ez okozza a problémát. Olvasd el ismét a kérdést: localhoston kiválóan működik, a gond itt nem egy változó nevén fog elcsúszni.

2023. jan. 14. 18:42
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Ki a lóf#sz kérdezte a változó nevét?!? Az volt a kérdés, hogy mi az a változó, mi van benne?!
2023. jan. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Amúgymeg nyilván valami ezer éves PHP verzió van szerveren, ami nem támogatja az OOP PHP-t.
2023. jan. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Argloss ***** válasza:
100%

A szerveren ki van kapcsolva a hibák kiírása, azért kapsz 500-as hibát. Ha be van kapcsolva a hibák naplózása, akkor ott megnézheted, hogy mi pontosan a baj.

Valószínűleg a PHP fájlban is visszakapcsolhatod a hibák kiíratását:

ini_set('display_errors', 1);

ini_set('display_startup_errors', 1);

error_reporting(E_ALL);


Jó eséllyel az lesz a baj ami az $asd változódba kerül.

2023. jan. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 vmg ***** válasza:
Én is futottam már bele ilyenbe, ha azt teszed amit a 8-as írt, rögtön meglesz a hiba, legalábbis nekem anno meglett.
2023. jan. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na meglett?
2023. jan. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!