Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » ASP.net Backend keretrendszer...

ASP.net Backend keretrendszer mellé a Frontend Weblap is ASP.net vagy React vagy Angular?

Figyelt kérdés
Ti melyik metódus javasoljatok?Mondjuk egy Webshopnál,vagy Vendéglátoipari rendszernél
2023. márc. 13. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Amit én látok, hogy ASP.net mellé szinte mindenhol Angulart párosítanak.

Valószínűleg azért, mert struktúráltabb, jobban megvan kötve a kezed és ha úgy van az utánad jövő kolléga hamarabb felveszi a tempót a projektben.


Ha itthon keresel munkát és még nincs annyi tapasztalatod, tehát még nem te válogatsz a munkáltatók közül, akkor mindenképp Angulart tanulnék hozzá, keresettebb ezzel a párosítással.



Ugyanakkor ha már nem vagy kezdő, nem létkérdés az állás keresés és(!) jobban szereted a technikai megkötöttség mentességet/szabadságot akkor én Reactet választanék.


Amúgy React frontendes vagyok, de dolgoztam már mindhárom nagyobb keretrendszerrel. Nekem a React vált be az előbb említett rugalmassága és szabadsága miatt.

2023. márc. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!:-)
2023. márc. 18. 00:47
 3/4 anonim válasza:

Reactet ajánlom, ha gyorsan akarsz eredményt látni, egyedül fejlesztesz és kötetlenséget akarsz.


Angulart, ha többen fejlesztetek, nagyobb volumenű a projekt és fontos neked a típusosság.


Backendben is ASP.NET Core-t javaslom a sima ASP.NET helyett.

2023. márc. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Angular.


Pont most készítek én is egy webshopot csak Spring a backend. Azért ez már elég komplex project, hogy szerintem az Angular struráltsága sokat segít a fejlesztésben.


Meg itthon egyértelműen az angular a nyerő munkapiacon, attól függetlenül, hogy külföldön a Reactot preferálják.

2023. aug. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!