Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik ingyenes weblapkészítőt...

Melyik ingyenes weblapkészítőt ajánlanátok egy egyszerű, fájlok megosztásával, bejegyzések írásával foglalkozó, esetleg egy YouTube csatornával párhuzamosan működő magán weboldalhoz?

Figyelt kérdés
Tehát csak én osztanék meg és én írnék az oldalra. Olyasmit kell elképzelni, hogy a YouTube csatornán azt mondom a videóban, hogy A honlapra felteszem a... és akkor fent van. Vagy: a honlapomon bővebben is olvashatnak erről. Melyik a legalkalmasabb és legkönnyebben kezelhető ingyenes weblapkészítő erre a célra?

2023. márc. 13. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Sima Wordpress vagy Blogger is jó erre.
2023. márc. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Erre szerintem felesleges a WordPres.


Bőven elég és sokkal gyorsabb, valamint kevésbé támadható valamilyen statikus oldal generátorral készített weboldal.


Ezek a leg jobbak és leg egyszerűbbek


Bootstrapp alapokon ajánlani tudom: [link]


CMS jellegű nagyjából a WordPrest próbálja át vinni statikus alapokra:


[link]

2023. márc. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1

A Blogger nemcsak bloghoz jó? Én nem blogot hanem weboldalt szeretnék

2023. márc. 14. 07:13
 4/12 anonim ***** válasza:
Jó az weboldalhoz is szerinte. De regisztrálj be, és nézd meg, milyen lehetőségek vannak benne, kb. 20 perc alatt fel lehet fedezni, hogy úgy nagyjából mit tud.
2023. márc. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

1-es azért a wordpress telepítése odafigyelést igényel picit.


Ha online weboldalt szeretnél szerkeszteni amihez nem kell semmit telepíteni a gépeden,és ingyeneset, és megelégszel a kevés sablonnal, akkor a weebly is jó ehhez. Az könnyen kezelhető.

2023. márc. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És a weebly teljesen ingyenes? Mármint ugye nincs olyan hogy x idő után, vagy esetleg a honlap törléséért mondjuk fizetni kell?
2023. márc. 14. 16:15
 7/12 anonim ***** válasza:

Ingyenes, de van fizetős része, de ez független, ha nem akarsz semmit fizetni és meg tudod oldani abból amik vannak sablonok, találsz szimpatikusat, de a fizetős ilyen,hogy pl. a webcím, domain, illetve úgy emlékszem itt is vannak pluginok is, de nem akarok hazudni, valami ingyenes van ami nem úgy emlékszem, de van több ingyenes is.


De nem kell telepítened semmit. Amúgy saját sablont is lehet ott is készíteni. Illetve ha lesz weboldalad, akkor nem simán így lesz, hogy weboldalcím.com, hanem weboldalcím.weebly.com.


Ha fizetsz akkor tudod úgy is, hogy weboldalcím.com


De több oldalt is tudsz készíteni ha netalántán többet szeretnél készíteni.

2023. márc. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet a site123-mal?
2023. márc. 14. 18:44
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#5


Nem kell telepíteni a Wordpress-t, regisztrál a [link] aztán csinálhatja az oldalt.

De ha vesz tárhelyet, sok tárhelyszolgáltató kínál 2 kattintásos Wordpress telepítést.

2023. márc. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9-es én a wordpress.org-ról írtam, azt kell telepíteni, és a wordpress.com-al ellentétben van bőven sablon plugin és stb.


A worpress.com szintén behatárolt, nem annyira ad nagy szabadságot a felhasználónak.

2023. márc. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!