Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha dolgozik itt valaki szabadu...

Ha dolgozik itt valaki szabaduszo webfejlesztokent, ti mennyi tudassal alltatok neki?

Figyelt kérdés

Alkalmazottkent nem dolgoztam IT-ben, magamtol tanulok mar jo ideje, mert valtanek, nem vettem fizetos tanfolyamot, mert gyakorlatilag mindent megtalalni az interneten, viszont nem tudom beloni, hol van az a szint, amikor elvallalhatok penzert egy projektet es nem fogok valami csalo koklernek tunni. :D

Ossze tudok rakni egy alap weboldalt ami megfelel a mai igenyeknek, trendeknek, de sokat Google-zom meg kozben. Alapvetoen nem gondolom, hogy agysebeszet lenne a dolog, csak ugy erzem, hogy amit en most tudok, az meger maximum 10 ezer forintot es masok fejbol 20 perc alatt megcsinaljak egyhuzamra ket komolyabb projekt kozott lazitaskent. :DD

Ti hogyan kezdetek el az elejen?


2023. máj. 1. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Szóval Frontend, annyian vannak mint égen a csillag, és most fogok lepontozást kapni bőven de sajnos így van.

Esetleg egy projektet láthatunk? Mondjuk az eddigi általad legjobbnak tituláltat? Az alapján egyszerűbb lesz megnézni mennyit érsz a piacnak :D

M

2023. máj. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

#1 Nem hiszem, hogy sokan lepontoznának, totál az igazat írtad csak.


A Frontend és Java fejlesztőket csak úgy öntik a bootcampek minden évben.


Kérdező: Alapvetően valóban nem egy agysebészet, viszont amíg a következő kifejezések nem mondanak valamit addig biztosan nem freelancerkednék még: Framework, SEO, Reszponzivitás, Clean Code. Ezek kb a legalapabb dolgok.


Legalább egy keretrendszert tudj használni alsó hangon haladó szinten.

2023. máj. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

2002 -ben, egy közepes frontend és alap backend -el.

Ma annyi tudással, még csak labdába se rúgnék. :-)

2023. máj. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért nem jelentkezel valahová?

Én nem tanácsolnám hogy egyből szabadúszó legyél úgy, hogy csak netről tanultál. Ha elmész egy céghez ahol vannak senior kollégák, akkor tőlük nagyon sokat tanulhatsz és utána szabadúszókén nem lesz gond.

Most lehet hogy össze tudsz dobni egy oldalt, de nem tudod hogy az tényleg jó-e. Nem tudod hogy biztonságos-e, vagy élesítés napján feltöri egy bot. Nem tudod hogy hatékony-e a kód. Stb.

Esetleg egy már megírt projektedet oszd meg és akkor tudunk többet is mondani hogy mi jó és mi nem jó


Mielőtt céghez mentem én is csináltam 1-2 oldalt ismerősöknek kérésére aztán egy év után újraírtam mindet mert rossz volt az egész csak akkor még nem tudtam. A te eseted annyival másabb, hogy te a bizonytalan minőségért pénzt is kérnél.

2023. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azóta dolgoztam egyetemisták és kezdők után már egy párszor mert a megrendelőnek elege lett a bénázásból és 0ról újra kellett írni sok esetben. Rossz volt az adatbázis struktúra teli volt biztonsági és teljesítménybeli problémákkal. Én ezért nem tanácsolom.
2023. máj. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!