Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Google Adsense hirdetés...

Google Adsense hirdetés helyett másik alternatíva?

Figyelt kérdés

Olyat keresek, ami nem küld állandóan figyelmeztetéseket (pl. hogy állítólag a tartalom eltakarja a hirdetést, meg hogy állítólag szabálytalan klikkeléseket vettek észre - amit én nem csináltam, az biztos).

Lehetőleg magyar nyelvű legyen, ha nincs, jó az angol is, csak fizessenek a reklámok után, és ne kössenek bele mindenbe.

Kérném szépen, hogy csak a feltett kérdésre válaszoljatok, az okoskodók lehetőleg kerüljenek el. Köszönöm.



2023. máj. 9. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Facebook.
2023. máj. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elnézést, egy kicsit bővebben kifejtenéd a véleményedet, hogy mit és hogyan? Mert nem vagyok FB használó, csak regisztrálva vagyok ott. Köszönöm.
2023. máj. 10. 00:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy ez már nem fog működni. Régebben lehetett csatlakozni a Facebook Audience Networkhöz a saját oldaladdal, és ott futtatni a hirdetéseket, de úgy látom, ez már nem megy.

Ez esetben csak azt tudom mondani, hogy keress rá arra, hogy "google adsense alternatives", és nézd meg, hogy mit nyújtanak az alternatívák.

2023. máj. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!