Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Engem nem enged be az admin...

Engem nem enged be az admin felületre, ha jelszóemlékeztetőt kérek akkor sem.Opencart, és nagyon lassu a webáruházam, ha valaki odatéved akkpr tuti mégegyszer nem kinlodik vele Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2023. szept. 25. 06:07
 1/5 anonim ***** válasza:
A Lölő holding Zrt. Felvásárolt!
2023. szept. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Annyira nem ismerem, de szerintem feltörték és kicserélték az admin email címet, így aztán az emlékeztetőt se te kapod meg. Ha az admin felület csak az oldaladra vonatkozott, akkor újra kéne rakni az oldalt és jobb védelemmel.

És nem tudom legalább az admin könyvár nevét átírtad-e, ahogy írták.

" Changing the name of the admin folder to another name is important for improving an online shop's security. The config.php file needs to be edited to indicate the correct file path and location."

2023. szept. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok, esetleg ha értesz hozzá és tudod hol vannak az admin adatok pl: egy adatbázisban stb., akkor lehet újrarakás nélkül is át tudod írni a jelszót és beállítani a szükséges dolgokat.
2023. szept. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem oldódott meg a probléma…h tudnak valamit is átrakja ha nem enged be a felületre? Fejlesztő sem segít..magamra mardtam
2023. okt. 11. 03:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Már nem enged jelszó emlékeztetőt sem kérni…ilyenkor mi van?
2023. okt. 11. 03:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!