Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A Wordpress weblapot hogyan...

A Wordpress weblapot hogyan lehet visszahozni, ha nincsen meg a biztonsági másolat?

Figyelt kérdés
A szerveren volt elmentve a biztonsági másolat, sajnos nem mentettem le a gépemre... Kicsivel több mint 3 hónapig nem fizettem a szervert, most akarnám folytatni de a szolgáltató törölte a szervert és elveszett minden rajta...

2023. szept. 27. 02:34
 1/4 Argloss ***** válasza:
71%
Nem sok esély van rá, hogy még van róla másolat, de vedd fel a kapcsolatot a tárhelyszolgáltatóval.
2023. szept. 27. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

Ha nem fizettél, jogosan törölték. Ha eddig is fizetni akartál, csak nem érdekelt a határidő, legközelebb jobban odafigyelsz.


Értesítők a Google Calendarban hasznosan tudnak lenni :)

2023. szept. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Sehogy.

Esetleg magát az oldalt a web.archive.org-on meg tudod nézni, de amit egyszer töröltek, azt már vissza nem fogják hozni. De azért amit #1 ír, szerintem megér egy próbát, hátha...


A jövőben pedig offline (is) legyen mentésed!

2023. szept. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

(Mi igaz üzleti ügyfeleknek üzemeltetünk, így más okból is, de legalább 5 évig tároljuk egy archív lemezen a megszűnt "törölt" ügyfelek adatait. Nem azért mert olyan nagy szükségünk van rá, hanem többször előfordult, hogy sok év után kellet vissza kotornunk adatokat, pl. hatósági kérésre. De olyan is volt, hogy 3 év után vette észre, hogy megszűnt mert nem hosszabbított.

Ilyenkor helyre állítási díj kerül felszámolásra eltelt idő függvényében.)

2023. szept. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!