Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A blogspoton mitől nőhetett...

A blogspoton mitől nőhetett meg brutális számmal az oldalmegtekintés 1 nap alatt?

Figyelt kérdés
7 éve írok egy blogot, eddig kb 300 bejegyzésem volt. Átlag havi 800 össz oldalmegtekintéssel. Tegnap nem néztem fel az oldalra és ma vettem észre, hogy 24 óra alatt több mint 1000 megtekintés lett (mindenféle országokból átlag 35-70 megtekintés, vegyesen a bejegyzéseken 0-4 megtekintéssel) Bevallom megijedtem, hogy valami rossz célból valahova feltették egy képemet a blogról és ezért néztek rá ennyien (vagy hasonló) Régebben tudtam hol lehet átállítani, hogy ,,csak feliratkozóknak,, legyen látható a blog, de most nem találtam. Ezért gyorsan visszaállítottam piszkozattá az összes bejegyzést. Így most üres a blog. Mit tehetek? Mi lehetett ez? Segítsetek kérlek!!!

dec. 21. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a god azzal hogy látogatják? Nem pont az lenne a cél? Milyen blog?
dec. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a furcsa, hogy 7 éve írom és a kezdetektől kb mostanáig ugyanannyian kattintottak a bejegyzésekre. Most 1 nap alatt viszont 1 havi megtekintés lett. Nem tudom elképzelni, hogy miért. Kisgyerekes, családos, utazós, kreatívkodós blog, semmi extra.
dec. 21. 22:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet valami bot szerintem nincs mitől tartanod.
dec. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg a hozzáférési naplóban a nyers URL címeket.


/index.php?page=%24%7B%40var_dump%28md5%28395391682%29%29%7D%3B

/index.php?page=shop.product_details%27and%28select%2Afrom%28select%2Bsleep%280%29%29a%2F%2A%2A%2Funion%2F%2A%2A%2Fselect%2B1%29%3D%27

/fileDownload?action=downloadBackupFile


Az erre hajazó URL címek nem barátaid...

dec. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos csak azt írta ki, hogy Egyéb oldal. Nem tudtam URL-re keresni. Végül 3 nappal később visszaállítottam láthatóvá a bejegyzéseket és azóta a szokásos olvasottság van.
jan. 3. 01:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!