Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik a legjobb ingyenes...

Melyik a legjobb ingyenes weboldal, aminek azért van komolyabb tárhelye?

Figyelt kérdés
Webnode-ot ismerem és használom, a 100 megánál és 1 giga forgalomnál kicsit jobb lehetőségeket keresek. Nem kell nagyon elitnek lenni, amatőr fotós vagyok, a forgalmat alighanem sosem lépem át, de ha valami csoda folytán mégis, akkor jó lenne, ha jobb kondíció lenne. A tárhely is jó lenne kicsit nagyobbnak, akkor nem kéne nagyon lebutítani a képeket. Milyen alternatívák vannak? A wordpressen 1 giga tárhelyet láttam ingyenesben, ami már sokkal jobb, de nem találok adatforgalmi korlátot. Minden más opció érdekelne, akár kisebbek is.
jan. 24. 19:03
 1/3 vmg ***** válasza:

Ami hirtelen eszembe jut a nethely.hu ők 256 MB-ot adnak ingyen. Nekem fizetős van náluk bevált.


Az atw régebben 500 MB-ot adott nem tudom náluk létezik e még az ingyenes tárhely még esetleg annak utána nézhetsz.

jan. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs évente pár ezer forintod egy normális tárhelyre?
jan. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Heni93 válasza:
szia, site123 :) Most telepítem át a blogomat, mert az előző már nagyon elavult és gagyi. Tökéletes, gyönyörű sablonok, kb semmit nem kell benne szerkeszteni, szinte minden kész van. Beállítod a színeket és rengeteg ingyenes képet kapsz, tölthetsz fel sajátot is. A kezelőfelület nagyon egyszerű. Izraeli cég, de az ügyfélszolgálat perfekt, élő chat felületük is van, habár csak angolul, de ha tudod a nyelvet, akkor sima ügy. :) Én macskás blogot csinálok, mellette van egy prémium macskaeledeles webshopom, erre tökéletes.
jan. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!