Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi lehet a gond és hogyan...

Mi lehet a gond és hogyan tudom kijavítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azzal kezdeném, hogy nem értek a weboldal szerkesztéshez, illetve a programozáshoz. Egy affiliate akadémián tanulok, ahol azt tanítják, hogy létre kell hozni egy sqeeze page-et mielőtt az offerra irtányítom a leendő vásárlót, hogy be tudjam gyűjteni az e-mail címét, hogy később e-mailen is tudjak neki ajánlatokat küldeni.

A problémám a következő: a létrehozott weboldalon a beillesztett kép URL-je a Meta Debugger szerint érvénytelen.

Ezt írja: Provided og:image URL, %BLOG_POST_IMAGE_URL% was not a valid URL.

Rájöttem, hogy a DevTools-ban ki lehet javítani, de sajnos nem marad úgy, az oldal frissítése utan visszaáll a fent említett URL.

A weboldalt a Systeme.io-ban készítettem. Szerkesztés módban, illetve az oldal előnézetekor jó az URL. Csak az élő weboldalon rossz.

Miért lehet ez, mi okozza a hibát és hogyan tudom kijavítani?

Előre is köszönöm a válaszokat!



febr. 3. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Ez így helyes működés, nincs mit kijavítani. Senki sem kíváncsio a szaros spamedre.
febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves és hasznos, illetve segítő szándékú hozzászólást! ;)
febr. 3. 21:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt remelem vagod, hogy torvenyellenes, amit probalsz csinalni. Torvenyellenes dolgokban pedig nem segitunk. (lasd GDPR)
febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!