Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hol találhatok olyan munkalehe...

Hol találhatok olyan munkalehetőséget / munkahelyet ahol kezdő wordpress alapú webdesignerként ellehetne helyezkedni? Főleg fejlődés szempontjából, és lehetőleg home office-ban, vagy félig home office-ban. 1-2 hónapja vagyok benne a wordpress-ben.

Figyelt kérdés

Már jó ideje keresek ilyen munkalehetőséget, de kizárólag olyan munkával, amihez wordpress szaktudás kellene, nem nagyon találkoztam.

Jó design érzékkel rendelkezem, továbbá kreatív vagyok ebben a témában.

Hamarosan szabadúszóként szeretnék weboldalakat készíteni, de előtte jó lenne több tapasztalatot szerezni és rendesen bejelentett munka mellett melléktevékenységnél végezni.



febr. 10. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Freelancerként talán találsz WP-s melókat, azon kívül max ilyen 1-2 fős startupok foglalkoznak WP-vel, de ők is hamar kinövik. A WP önmagában nagyon kevés bármire is.
febr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán fogsz ilyet találni. Váltsd ki az EV-t és csináld úgy. Mir efelépíted a saját honlapodat és működni és fog, és bevételt is termel megtanulod simán.
febr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

webdesigner?


UI/UX designerre gondolsz?


Ahhoz abszolút nem kell semmit wordpress tudás.


Vagy wordpress oldalak fejlesztésére gondolsz?


Ahhoz ha olyan szinten akarod csinálni, hogy ténylegesen meg tudj valósítani mindent, pedig frontend tudás kell, amihez nem elég a wordpress ismerete és a kattintgatása.


Én full stack fejlesztőként dolgozom. Nálunk vannak külön UI/UX designerek, amik pontosan megtervezik minek hogyan kell kinézni és azt meg kell valósítani. Sok esetben ez elég sok frontend tudást igényel, hiszen designerek bármit megtudnak álmodni, de azt pontosan lefejleszteni már nehezebb. Ehhez rengeteg év tapasztalata kell.


Ahhoz, hogy megcsináld a designt pedig csak grafikus tapasztalat kell és mondjuk a Figma ismerete.


Mindkét esetben elmondható, hogy semmi köze a témának a Wordpresshez.

febr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1-2 hónapja :D felszínt se kapargatod.
febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!