Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy lehet felfuttatni egy...

Hogy lehet felfuttatni egy weboldalt a kezdetek kezdetén?

Figyelt kérdés
Hogy lehet felfuttatni egy weboldalt a kezdetek kezdetén amikor még senki sem regelt? (társkereső oldalról lenne szó)
2010. nov. 21. 04:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

és facebookon, vagy iwiw-en nincs olyan hirdetés, hogy kiválaszthatom a célcsoportot?

google hirdetés kb. mennyibe kerül?


amúgy kösz a válaszokat

2010. nov. 24. 09:27
 12/12 anonim ***** válasza:

A facebook ajánlott neked, mert kor, nem és kapcsolat alapján tudsz megjeleníteni és persze az átkattintások után fizetsz.

Alapban minimalizálva van a hirdetések száma, így adott csoportra licit van. Nagyjából egy kattintásra 12-40 cent között lehet. Minél fiatalabb a korcsoport annál drágább.

Persze nem lesz minden látogató regisztrált tag, szóval az regenként végül is simán bekerülhet 300Ft-ba.


Én október óta vagyok bent egy közösségi oldal projektben (speciális mint a te esetedben), már elértem, hogy 3 kifejezésből egy az első a google-ben, a másik második, de pillanatnyilag ezzel még semmire nem megyek.

Márciusig adtam magamnak időt a kritikus mag összeszedésre. Vannak más (ingyenes) marketing elemek is, de ezeket nem érdemes elpufogtatni az elején, kevés tagsággal, mert ugyan az az esemény sokkal több tagok hoz később.


Tegyük itt hozzá, hogy azért nem árt ha technikailag is ott vagy és az oldal is, mert fejleszteni kell, illetve hiába a reklám, ha gagyi, senkit nem érdekel majd.

2010. nov. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!