Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Jó ez a tárhelycsomag?

Jó ez a tárhelycsomag?

Figyelt kérdés
Szerintetek lehet ezzel a Tárhelycsomaggal olyan weboldalt szerkeszteni, amire esetleg lennének hirdetők és megtérülne a befektetés összege?
2011. febr. 7. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
aha, biztos jó, de írhatnál többet is.
2011. febr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem írok többet, mert a témáról szavazást tartok, és az érdekel, hogy lehet e egy jól kinéző oldalt összehozni a cPanel-el meg a többi feltétel meg van e egy jó honlaphoz.
2011. febr. 8. 14:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Uh... De a tárhelycsomagról írj már valamit, könyörgöm.
2011. febr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
jajj, bocsánat, nem láttam , hogy nem illesztettem be a linket:S :D [link]
2011. febr. 8. 16:41
 5/11 anonim ***** válasza:
a cpanelnek meg a tarhelynek naon sok koze van a jol kinézo honlaphoz
2011. febr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jó!


De atw-re is lehet jó oldalt csinálni :)))


Egy tárhely "jósága" attól függ, hogy milyen oldalt szeretnél...


pl.: egy fórumot... több ezer témával hozzászólással, naponta több 10 ezer oldalletöltéssel... akkor ez a tárhely nem jó! Mivel nem bírná.


20gb adatforgalom. Ergó ha valami olyan cuccot teszel fel amit esetleg a látogatók letöltenek méghozzá sokszor akkor off.


4800Ft+áfa... jó nagy befektetés... Nagyon nagy gond, hogy manapság mindenki azért csinál weboldalt, hogy neki pénze legyen belőle...


Lennének hirdetők mih? Akik fizetnének azért, hogy hirdethetnek az oldaladon? Bizonyára számláznál mindent :)))

2011. febr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]


Inkább innen bérelj, ezek korlátlan tárhelyek, ahhoz képest hogy ami jár hozzá, szinte ingyen van már.


De ahhoz hogy egy jól felfuttatott oldal csinálj, kell pár hónap MINIMUM. Mondjuk akkor sem biztos, hogy lesz napi néhány ezer egyedi látogatód.


Ha ez ilyen egyszerű lenne, akkor mindenki ezt csinálná :)

2011. febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

gondolom a jó nagy pénz irónikusan mondtad, ha nem akkor mindegy.:))


hát egyelőre szerintem megpróbálom azt amit irtam, de ha nem jó, akkor váltok nagyobbra, vagy biztos van olyan szolgáltatásuk, hogy korlátlan adatforgalom.:))

2011. febr. 9. 16:51
 9/11 anonim ***** válasza:
bérelj szervert... mármint külön szervert... ami csak a tiéd, az 100%os lesz :) de az nem 20 Ft :)
2011. febr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
gondolkoztam azon, hogy veszek egyet, láttam 20.000-ért, de nekem most arra nincs pénzem, de lehet hogy majd veszek egyet..egy pályázattal nyerek 100.000-t akkor biztos, hogy lesz saját szerverem
2011. febr. 10. 15:14
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!