Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Powered by felirat eltávolítás...

Powered by felirat eltávolításának milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés
Ha eléggé át van alakítva nem lehet megmondani róla hogy az eredetileg az
2011. márc. 18. 20:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát lesz most min gondolkoznom egy darabig. Amúgy visszatérve arra, hogyha eltüntetem a copyrigt-ot (free licenses) loginrendszerről, és valaki észreveszi akkor szól h tegyem vissza, vagy feljelent, ja és hogy tudnák kinyomozni h enyém az oldal?
2011. márc. 19. 07:52
 12/13 anonim ***** válasza:

Amint mondtam ha nem fogadtad el Feltétel-be hogy TILOS ELTÜNTETNI, akkor nem fognak se feljelenteni se szólni.

Max szólnak, és te megírod hogy senki nem mondta nekem hogy muszály kitüntessem

Bár piszok dolog, hiszen ők csinálták és ennyi jár nekik, de:

Most egy phpBB fórumnak ha kiírod a linkjét akkor az átlagos látogatók lehet hogy rákatintanak de utána be is zárják a lapot mivel nem érdekli.

Ha valaki ért egy kicsit is a webprogramozáshoz akkor, akkor kitudja deríteni hogy esetleg milyen fórum motor(ha persze neki is megtetszene és kell)

2011. márc. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Az van írva a licencében hogy a fájl letöltésekor automatikusan elfogadom, és benne van h nem távolítható el a copyright. Most akkor mit csinálnka ha mégis eltüntetem először csak megkérnek h rakjam viszza?
2011. márc. 21. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!