Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért jön be valami yourdomain...

Miért jön be valami yourdomain.com-os valami?

Figyelt kérdés
Regisztráltam egy oldalt az ATW tárhelyen és feltelepítettem rá a PHP-Fusion legújabb verzióját. Régebb már volt dolgom a PHP-Fusion-nel, szóval nem hibáztam el semmit, minden jól ment a telepítés alatt, a MySQL adatokat jól írtam be. De ha felmegyek az oldira ez jön be: [link] és valami yourdomain-es szarság. Meglehet azért mert kell egy index.html és arról akkor majd belépni az oldira. De hiába, mert ha beírom azt az oldi cím után hogy news.php akkor se jelenik meg semmi, vagyis ugyanez... Az ATW-vel van a baj netán.. vagy mégse..Előre is kösz a válaszokat;)
2011. márc. 19. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyenem, az atw reklám része miatt van a dolog, ha kicsit utánakeresel, meg lesz a megoldás:

a maincore.php oldalból kell kiszedni egy bejegyzést:


* Redirects to the index if the URL is invalid (eg. file.php/folder/)

if ($_SERVER['SCRIPT_NAME'] != $_SERVER['PHP_SELF']) { redirect($settings['siteurl']); }

*/


itt találod a részletes fórumbejegyzést:

[link]

2011. márc. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2011. márc. 20. 07:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!