Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha kitalálok egy ötletes...

Ha kitalálok egy ötletes oldalt, hogyan tudom megvédeni az ötletemet, ha ellopják, és lemásolják szinte az egészet, hogyan tudom bizonyítani, hogy azt ÉN csináltam először, vagy milyen jogok vannak ilyen téren?

Figyelt kérdés
Remélem érthető a kérdés!
2011. jún. 17. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Amennyiben nem védetetted le semmilyen jogod nics reklamálni. Ellopta az ötleted majd megvalósította. Ennyi erővel Ő is feltételezheti, hogy Te loptad el az Ő ötletét. Sajnos az egész ott bukott, hogy megtudta az ötleted majd meg is valoósította,
2011. jún. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olyan dolgot nem célszerű webre tenni, amit nem szeretnél ha ellopnának. Ha mégis webre teszed, akkor a saját szellemi termékedet szerzői jogok védik. Egy jó weblapfejlesztő el tud úgy készíteni egy honlapot, hogyha arról tartalmakat lopnak és használnak fel saját nevük alatt, akkor a weboldal eredeti fejlesztője simán tudja bizonyítani, hogy eredetileg az az ő alkotása volt.
2011. jún. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!