Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy oldjam meg, hogy az...

Hogy oldjam meg, hogy az oldalak számozásának a felsorolása egymás mellé kerüljön nem egymás alá az áruházban?

Figyelt kérdés

Szerbusztok!

Én még T betűs vagyok a Php. ba. A gondom az, hogy nem tudok rájönni, mit csinálok rosszul.

Ez egy áruház amit a barátomnak csinálok és ebben a termékek oldalainak a száma egymás alatt jelenik meg, de egymás mellett kellene.

Íme a kód, ha jól tudom ez határozza meg:

}


for ($i=1;$i<=$rows;$i++){

$f = $i-1 ;

print "<div align=center><a href=termek.php?k=$_GET[k]&page=$f><font size=1 face=verdana>$i</font> </a></div>";

}

Minden segítséget köszönök: Gábor


2011. aug. 25. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor értelmezzük a kódot:


Amíg a feltétel igaz, a kód kiír végül is $rows darab divet, minden divben egy linkkel.

A gondod: minden link külön divben van, amik ugye alap értelmezés szerint egymás alá kerülnek.


Egy lehetséges megoldás:


<div align="center">

<?php

for ($i=1;$i<=$rows;$i++){

$f = $i-1 ;

print "<a href=termek.php?k=$_GET[k]&page=$f><font size=1 face=verdana>$i</font> </a>";

}

?>

</div>

2011. aug. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszodat segítettél, csak egy dolog, hogy az hogy oldható meg, hogy bár már egymás mellet jelenik meg de aláhúzva, viszont jobban szeretném, hogy ne legyen aláhúzva és vesszővel vagy vonallal legyen elválasztva?


Köszi mégegyszer

2011. aug. 26. 09:41
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm rájöttem magamtól és ide írom hátha másnak segítek vele.

print "|<font size=2 color=#0000ff face=verdana><a href=termek.php?k=$_GET[k]&page=$f>$i</font></a>";


Köszönöm és további szép napot!



Gábor

2011. aug. 26. 11:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!