Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Érdemes-e honlappal próbálkoznom?

Érdemes-e honlappal próbálkoznom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arra gondoltam, hogy .hu domaint vásárolok, már egy ideje ezt tervezgetem. Itt jön a probléma: sosem volt még ilyen oldalam, nem igazán értek a css- hez sem. Igazából a G-Portalt használtam egészen idáig, átköltöztetném a honlapom .hu -s domainra, de kíváncsi lennék a véleményetekre: szerintetek teljesen kezdőként van esélyem normális kinézetű és tartalmú .hu -s oldalt létrehozni, vagy ne is próbálkozzak? Próbálok utánaolvasni mit hogyan is kell, kisebb-nagyobb sikerrel. Tudom hogy sok itt az olyan fórumozó, aki a komolyabb honlapokhoz ért, így sokat olvasom tőlük hogy a G-Portal egy nagy rakás kaki. Nekem megfelelt a céljaimra, de mostmár nem nagyon tudok szerkeszteni rajta, mert lefagy a gépem tőle; illetve olyan oldalt szeretnék, ami nemcsak a tini korosztályt érdekli, hanem az idősebb réteget is - a G-Portalon viszont inkább a fiatalabbak vannak. Érdemes lenne váltanom és .hu domaint vásárolnom? Mennyire egyszerű/nehéz szerkeszteni egy ilyen honlapot? Vagy tudás hiányában inkább ne lássak neki? Köszönöm, ha válaszoltok!
2011. aug. 30. 13:48
1 2
 1/13 KeryAti ***** válasza:
100%

Szevasz.


1. sorban kezdj egy uw.hu / atw.hu val mert ott ugyan azt kell majd csinálnod mint a .hu-son.


2. Kezdj el tanulni CSS + HTML + JavaScript + PHP -t és eltudod készíteni a saját Designodat és a többi kiegészítő cuccot. (pl.: Chat, Vendégkönyv stb..)


3. Ha ezzel meg vagy akkor simán rendelhetsz, de ha nincs meg a kellő tudásod, inkább hanyagold.


Viszont, ha tényleg szeretnél egy ilyet, akkor fizetsz egy webkészítőnek, hogy csinálja meg neked az oldalt te pedig egy admin panellal frissíted, de ez elég költséges dolog.

De ha rám írsz egy privit akár én is írok neked egyet és készítek egy szép designt persze olyat amilyet te szeretnél.

Én se ingyen de legalább nem 100.000Ft-okat kérek el érte.

DE csak ha gondolod.


Amúgy sok sikert hozzá. :)


K.A.

2011. aug. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2011. aug. 30. 13:57
 3/13 A kérdező kommentje:
Viszont azt nem értem, hogy miért ajánlottad a .uw vagy .atw oldalakat. Végülis hogyha ugyanazt kell csinálnom rajtuk, mint a .hu -n akkor ennyi erővel .hu domain is egyből megfelel, nem? Illetve ugye a .uw és .atw sem ingyenesek, sőt ahogy néztem többe kerülnek mint egy .hu domain. Miben különbözik ezeknek a szerkesztése?
2011. aug. 30. 14:01
 4/13 KeryAti ***** válasza:
100%

az uw.hu / atw.hu abban különbözik, hogy teljesen ingyenes, és nem kell érte fizetni se regisztrációs díjat, se fenntartási díjat.


A .hu Domainért meg addig felesleges kidobni pénzt, míg nem tudsz rendes oldal írni. :)

Az uw.hu / atw.hu -n begyakorolhatod, tesztelgethetsz dolgokat és teljesen ingyenes.


Ott is lehet .hu domaint venni szerintem azzal tévesztetted össze. :)

2011. aug. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 KeryAti ***** válasza:
Írtam egy E-mail-t. :)
2011. aug. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ó értem, tényleg összetévesztettem. :) Köszönöm a választ illetve az e-mailt is!
2011. aug. 30. 14:19
 7/13 KeryAti ***** válasza:
Szívesen. :)
2011. aug. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Elöbb inkább próbálj meg egy weboldalt készíteni ingyen az atw-n vagy a freeweb-en,ha sikerül utána szerintem jöhet a domain is.:)
2011. aug. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 KeryAti ***** válasza:
Ugyan ezt írtam le. X'DD
2011. aug. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Bocs,nem olvastam el a válaszokat.XD


Remélem,hogy ezt felrakják a Kommenthuszárra.

2011. szept. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!