Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudok neveldét készíten...

Hogyan tudok neveldét készíteni ingyen?

Figyelt kérdés
Én eddig 2 nevelde tagja vagyok. Szeretnék én is egy neveldét készíteni. Hogyan tudok, vagy milyen oldalon? Mert a honlapszerkesztéshez már értek,mert van egy szép honlapom. Most egy neveldét szeretnék csinálni. De a legfontosabb, h INGYEN legyen,ne kelljen érte fizetni.
2011. okt. 30. 10:49
1 2
 11/16 anonim válasza:
2xSü ~ nekem tökmindegy, hogy minek nevezed... nem tudom, hogy a kérdés feltevőjének mi a szakmája, de biztos nem valami informatikai zseni. Jó, persze, én sem vagyok az. Én ezt csak kezdésnek mondtam, ameddig belejön ezekbe. Én is így kezdem, miért baj ez? :/
2013. márc. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

[link]

itt LEHET

2013. okt. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 2xSü ***** válasza:
#12: És ez megfelel az ingyenesség kritériumának is?
2013. okt. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Igazából ez még a könnyebb területe a programozásnak, hisz webes alkalmazás. Bár ki mit tart könnyűnek. Igazából nem, nem kell iskola sem, sem szakmai tapasztalat belőle. Interneten meg lehet tanulni programozni, szinte minden alapanyag fent van. Ezek csak könnyítő tényezők, de nélküle is csinálhatsz egy jól működő dinamikus oldalt.


Alapvető hozzá a PHP illetve a MySQL nyelv (utóbbi nagyon könnyű szerintemxD hamar meglennél vele, még ha kezdő is vagy, jóval kevesebb kifejezés van benne mint például a PHP-ben). De a weboldalad kiegészítheted még jQueryvel, Ajaxszel, s egyéb, jól működő technikákkal, ezek önmagukban nem szükségesek bár egy nevelde létrehozásához, de kiegészíthetik azt s kényelmesebbé tehetik.


Ahogy az előttem szólók is mondták, ehhez kell kreativitás is, nem kevés. Másolásból nem marad fent az oldalad. Átvehetsz más neveldéktől elemeket, de egyedi dolgokat is tartalmaznia kell.


A tárhelyet sem árt megfelelően megválasztani. Az ingyenes tárhelyek egy része nem nyújt olyan hatékonyságot, amivel el tudnál lenni. Például a többségüknél nincs htaccess s korlátozva van a tárhely.

Őszintén szólva találtam olyan ingyenes tárhelyeket ahol a tárhely bőven elég illetve van htaccess is, de ott meg más részlegek vannak korlátozva. Szóval ha komolyabban bele akarsz kezdeni, nem árt eltenni egy kis pénzt is rá.

2016. jún. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Illetve ha már megtanultál programozni rendesen, csak nagyon lusta vagy megírni egy komplett weboldalt, vannak ingyenes CSS sablonok a neten, valamint githubon vagy bitbucketen elérhető letölthető források. Előre megcsinált webes alkalmazások/játékok, vannak neveldék is teszem azt. Ezeket átalakíthatod, s máris kevesebb a munka. De ehhez is kell a tudás. (Előző vagyok)
2016. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Vagy alternatívaként használhatsz CMS rendszereket és azt alakítgatni (e107, PHP-Fusion, stb...).
2016. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!