Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudok úgy weboldalt csinálni...

Tudok úgy weboldalt csinálni ami ingyenes, de a név mellett nem lesz ott hogy mlap.hu, eoldal.hu stb?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ahhoz,hogy ne legyen ott (pl mlap.hu) domain nevet kell regisztrálnod,ami kb 2000ft/év.Ez a .hu-s domain, de a .com-os az többe kerül!
2009. máj. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
pl csinálhatsz ojat is hogy autotu.ning.com ha még nem foglalt
2009. máj. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az lehet hogy a domain 2000/év de tárhely nincs hozzá...
2009. máj. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

xd...am valaki akk segítene... konkrétan ha nekem kell 1 olyan oldal........név.hu -s

mennyibe kerül?

hogy tudom megcsinálni?

2009. máj. 7. 12:09
 5/11 A kérdező kommentje:
nem tudok weblapszerkesztést...
2009. máj. 7. 12:09
 6/11 anonim ***** válasza:

Az ingyenes tárhelyszolgáltatókhoz vihetsz saját domaint. Tehát pl. a freeweb ingyenes tárhelyén használhatod a valamilyencimem.hu domaint, csak oda kell irányítani.


Neked elsősorban domaint kell regisztrálni. Ennek van egy bizonyos költsége, párezer forint. Nagyon sok helyen regisztrálhatsz, akár az ingyenes tárhelyszolgáltató is foglalkozhat ilyennel. Nézz utána.

2009. máj. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Felmész a domain.hu-ra. Ott megtalálod a regisztrátorok listáját (akik tudnak neked domaint regisztrálni), nézd meg, hogy melyik milyen áron csinálja (ezt a honlapjukon megtalálod), továbbá megnézheted, hogy amit kigondoltál domain, az foglalt-e.

Ingyenes tárhelyhez is lehet domaint hozzárendelni, ezt jól mondják a többiek, viszont azt vedd figyelemben, hogy ezeknek az ingyenes tárhelyeknek a szolgáltatási nyilatkozataiban szerepel, hogy bármikor törölhetik, ha úgy gondolják. Ezért, ha nem vág földhöz akkor érdemesebb egy stabil tárhelyet is bérelni a weboldalhoz.


Nekem van egy domain címem, plusz bérelek egy tárhelyet, ahol a honlapomat tartom. A kettő együtt nekem évi 7000 HUF alatt van valamivel.

2009. máj. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat...1 netes rádiórol van szo...

kezdetnek csináltam 1 blog.hu-s oldalt...

jóaz kezdőknek...

mlap már túl gagyi..

2009. máj. 7. 16:15
 9/11 anonim ***** válasza:

.hu -s domainoknak vannak ingyenes tárhelyek, amelyek elég profik, nem olyan gagyi, mint a többi. Én is használom és meg vagyok vele elégedve.


Itt van például kettő:


[link]

[link]

2009. máj. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Sztema mlap nem gagyi..

nekem van egy mlapos oldim:www.avril-rihanna.mlap.hu

és sztem nagyon sokmindent ki lehet belőle hozni

2009. aug. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!