Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Csinálni akarok egy honlapot...

Jujubas kérdése:

Csinálni akarok egy honlapot és elégjól haladok. De elakadtam?

Figyelt kérdés

A következő a problémám: bevan rakva egy kép háttérnek, ez a css fájl-ban ígyvan bent:

background: url(images/img02.jpg) no-repeat left top;

De aztmondták hogyha ezt a képet meg minden mást feltöltök a tárhelyre akkor nemfogja tudni betölteni. Azt szeretném kérdezni. hogy hogy lehetne úgy berakni a képet, hogy ne elérési utat adjak meg hanem a kép nevét és azt majd ha felrakom a tárhelyre akkor megkeresse és betöltse? nagyon fontos lenne!! Előre is köszi:)


2011. szept. 26. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Majd ugyanezzel a könyvtárszerkezettel töltsd fel az egész oldalt, így nem változik a relatív elérési út.

Vagy töltsd fel előre a képet, és eleve abszolút elérési utat írj a css-be ( [link]

2011. szept. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tényleg megmentetted az életem:) Azzal nemvoltam tisztában, hogy ha felrakom a dolgokat akkor megtudja-e keresni. De ígymár értem, köszönöm mégegyszer és ha én tudok vmiben segíteni akk szólj:))
2011. szept. 26. 11:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Tedd abba a mappába a képet, amit fel fogsz tölteni, persze almappákat csinálhatsz. És akkor elvileg és gyakorlatilag is okés lesz a dolog. :)

Csak 1 nagyon durva hibára hívom fel a figyelmed. Szerinted ennek a kiírt kérdésnek van értelme? Mert ez olyan 1es fogalmazás szintet se üti meg. Az persze más kérdés, hogy így is értjük a lényegét.

2011. szept. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, már sikerült is. nagyonjó:) Egy kérdésem lenne még:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__weblapkeszit..

2011. szept. 26. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!