Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen megbízható külföldi...

Milyen megbízható külföldi munkaerő közvetítő irodákat ismertek?

Figyelt kérdés
Érettségivel szeretnék dolgozni külföldön valahol akár hosszútávon akár hajón akár szárazföldön. Olyan munka érdekel amihez nem kell szaktudás és komoly munkatapasztalat.
2011. nov. 4. 14:59
 1/2 anonim válasza:

Hát ez a kérdés engem is érdekelne, pont nem rég akartam feltenni, de megláttam...látom sokan azóta se reagáltak. :(

Én eddig a humanjobot tudom, illetve nem rég az etcre találtam rá. A humanjobról tudom, h megbízhatóak, az etcről még túl sokat nem tudok, de több dicsérő véleményt olvastam, mint szidalmat, viszont ők csak segítenek, ha jól vettem ki, azaz nem kifejezetten közvetítő cég.

2013. okt. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ajanlom az Universal Consulting ceget.

[link]

Ha jol tudom van weboldaluk is, de en a fb-n irtam nekik, aztan e-mailben is.

2016. júl. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!