Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen honlapot érdemes...

Milyen honlapot érdemes készíteni? Amit az emberek szívesen néznek, és én is szívesen készítem?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs erőm többször leírni, de a vélemény ugyanaz:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__weblapkeszit..

2012. jan. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Először is pár kérdés:

Milyen témákban volt honlapod eddig?

Mennyire vagy otthon a weblapszerkesztésben?

Mennyire tudsz angolul?


Lehet hogy van ötletem, már ha tényleg komolyan gondolod és hajlandó vagy némi időt meg rabszolgamunkát belefeccölni egy később talán jövedelmező projektbe.

2012. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
html-es lapjaim voltak, egy játékkal foglalkoztak,angolul pont tannyit tudok ,hogy ki igazodok egy angol programon :)tehát bármit elkészítek
2012. jan. 6. 19:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem te vagy az emberem :)
2012. jan. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért mond el ;D csak kíváncsi vagyok h mit akartál volna
2012. jan. 6. 20:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmi extra van egy oldalam ami szépen fejlődik, csak egyedül már kevés vagyok hozzá, meg én sem tudom mindennap rászánni azt a 2-3 órát ameddig a hírek cikkek fordítása tart, szóval kéne egy szerkesztőtárs aki ha úgy alakul az oldal fejlesztésébe is be tud segíteni.
2012. jan. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mi a témája a lapodnak?
2012. jan. 6. 21:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Istenem...legyetek szívesek kíméljetek már meg ettől a kérdéstől -.- ember ha csak html-hez értesz akkor lokukira sem fogsz menni!
2012. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!