Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Domain regisztráció lehetséges?

Domain regisztráció lehetséges?

Figyelt kérdés
Tegyük fel lenne a ollo.hu, és én azt szeretném hogy pl legyen az enyém 1ollo.hu, vagy ol-lo.hu, azaz szinte ugyan az csak kis modositás lenne benne. Nem márkanevet szeretnék csak általános szót szeretnék domainnek, de már él. Akkor milyen következmények lennének ha beraknék egy számot vagy kis változás lenne benne?

2012. febr. 8. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lenne semmilyen következmény...


Van a csak1nap.hu... Van egy oldal ahonnan oktató anyagokat lehet letölteni és ő csinált egy másik domain-t, [link]

2012. febr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha nem egyértelműen megtévesztő akkor nem lesz gond. A .hu esetében a megtévesztő jelleget szokták figyelni, de egy szám az nem gond.
2012. márc. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

azért volt már jó pár eljárás hasonló ügyből:

[link]


Én lehet, hogy nemzetközivel próbálkoznék, ott kicsit más a szabályzat...

2013. nov. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!